Reklama

Najważniejsze z nich to dobry i bezpieczny fotelik, dzięki któremu będziemy mieli pewność, że nasze dziecko jest odpowiednio przewożone. Taki fotelik musi spełniać odpowiednie normy, w tym nową, ulepszoną, europejską normę dotycząca bezpieczeństwa fotelików samochodowych dla dzieci, która weszła w życie w lipcu 2013 – i-Size.

Przydatny będzie również wózek, dzięki któremu po opuszczeniu auta bedziemy się mogli szybko i bezpiecznie przemieszczać, ideakny bedzie wózko-fotelik, który możemy wszedzie ze sobą zabrać.

Dodatkowo warto również pomyśleć o akcesoriach, które zapewnią komfort w czasie podróży nie tylko rodzicom, ale również dzieciom. W tym celu przydatne będą różnego rodzaju rolety i żaluzje czy osłonki na klipsach, chroniące nasze dzieci przed promieniami słonecznymi.

Lusterka dla rodziców, dzięki którym swobodnie będą mogli obserwować co dzieje się na tylnym siedzeniu samochodu czy specjalne organizery które pozwolą na utrzymanie ładu i porządku wśród nagromadzony przez dzieci zabawkach. W takim organizerze możemy umieścić także tablet dzięki czemu nie będzie on luźno przemieszczał się po samochodzie, co może stanowić zagrożenie podczas gwałtownego hamowania czy wypadku.

Zobaczcie nasze zestawienie: