1. Korzystając z witryny internetowej Wyborodzicow.pl wyrażają Państwo akceptację niniejszego Regulaminu oraz zobowiązują się Państwo do przestrzegania warunków przedstawionych na witrynie. Jeżeli nie zgadzają się Państwo z którymkolwiek z tych warunków, prosimy o nie odwiedzanie tej witryny oraz o nie przesyłanie żadnych danych osobowych.
  2. Korzystanie z serwisu Wyborodzicow.pl jest bezpłatne i nie wymaga logowania.
  3. Nazwa Wybor Rodzicow, domena Wyborodzicow.pl oraz treści i grafiki opublikowane w serwisie są chronione prawem autorskim jako praca zbiorowa.
  4. Użytkownik może korzystać z utworów i innych elementów zawartych w Serwisie jedynie w ramach przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128, poz. 1402). Zabronione jest kopiowanie, modyfikacja i dalsze rozpowszechnianie materiałów zawartych w Serwisie bez pisemnej zgody Wyborodzicow.pl.
  5. Serwis Wyborodzicow.pl zawiera linki do innych stron www, które nie podlegają kontroli Wyborodzicow.pl. Wyborodzicow.pl nie ma wpływu na treści i zawartość tych stron www i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za umieszczone w nich treści.
  6. Wyborodzicow.pl dokłada wszelkich starań, by dane i informacje publikowane w Serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, dokładność i kompletność publikowanych materiałów. Wyborodzicow.pl zastrzega sobie prawo do zmiany informacji zawartych w Serwisie w dowolnej chwili, bez obowiązku informowania o tym użytkowników.
  7. Pytania i wątpliwości prosimy kierować pod adres [email protected]l.
  8. Wyborodzicow.pl nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania produktów i usług reklamowanych w Serwisie.
  9. Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania i wykorzystania informacji publikowanych w serwisie Wyborodzicow.pl. Odpowiedzialność ta spoczywa na użytkowniku Serwisu.