Reklama

Film, bajka, czy też ulubione utwory, z fotelikiem RECARO Tian Elite z wbudowanym Systemem Audio to wszystko jest możliwe bez ingerencji w to czego słuchają rodzice z przodu samochodu. Zintegrowane z zagłówkiem głośniki, pozwalają dziecku na zachowanie odpowiedniej pozycji głowy oraz zapewniają najwyższy poziom rozrywki. Wystarczy podpiąć urządzenie audio za pomocą jednego kabelka i gotowe, nasze dziecko może odpłynąć w świat muzyki, podczas gdy rodzice mogą zająć się prowadzeniem auta.

Wraz z latem nadchodzą upalne dni, na szczęście fotelik Tian Elite posiada rozwiązanie również na nawet najgorętsze z nich. Wraz z siatkową tapicerką, dodatkowe otwory w zewnętrznej skorupie fotelika, tworzą system wentylacji dbający o najwyższy poziom komfortu niezależnie od tego jaka pogoda panuje na zewnątrz. Dziecko cieszy się świeżym powietrzem zawsze i wszędzie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Tian Elite, dzięki doczepianym absorberom zadba o to by twoje dziecko, było bezpieczne w każdej sytuacji. Zmniejszając energię działającą na fotelik w przypadku zderzeń bocznych, absorbery są doskonałymi towarzyszami wszystkich podróży.

Wnętrze fotelika w obszarze ramion oraz ochraniacze barkowe rosną wraz z dzieckiem, zapewniając tym samym wygodę dla każdego malucha, niezależnie od wzrostu.

Uprząż z opatentowanym systemem bezpieczeństwa Hero to pewność, że dziecko jest chronione w każdej podróży. Połączenie ochraniaczy naramiennych z zagłówkiem i pasami barkowymi, sprawia że uprząż nie zsuwa się i nie skręca. Taki poziom bezpieczeństwa zapewnia wyłącznie RECARO.

Wycieczka z babcią i dziadkiem, podróż kamperem z rodzicami, wakacje u cioci? Bez względu na sytuację i samochód, Tian Elite zamontujemy w każdym samochodzie. Uniwersalna instalacja łącząca 3-punktowy pas bezpieczeństwa samochodu i złącza Seatfix, sprawia że fotelik będzie bohaterem każdej podróży. Dla ułatwienia prowadnice pasa oznaczono na czerwono, aby montaż nie był skomplikowany.

Odpowiednia postawa podczas siedzenia w foteliku, to nie tylko zagłówek i plecy, także nóżki naszego dziecka powinny znajdować się we właściwej pozycji. Fotelik Tian Elite posiada wysuwane siedzisko dostarczające odpowiedni komfort dla każdego dziecka. Niezależnie od wzrostu malucha, możemy wysunąć siedzisko i dostosować je do długości nóżek.

Dzięki złączom Seatfix, rodzic zyskuje więcej czasu na usadowienie malucha w foteliku(gr.2/3). Wystarczy w prosty sposób zamocować fotelik do kanapy samochodu i bez przeszkód można wybrać się w podróż z dzieckiem.

Kolekcja kolorystyczna:

Prime

Select