Reklama

Wyprawka powinna być przemyślana. Uwzględnić potrzeby rodziców, dziecka, warunki mieszkaniowe i styl życia. Na inne gadżety zwrócą uwagę podróżnicy, inne posiadacze małego mieszkania. Nie trudno im je zagracić. Dlatego szukając rozwiązań uniwersalnych, zwracamy uwagę nie tylko na bezpieczeństwo, przydatność, czy estetykę. Produkty dla dzieci powinny być wielofunkcyjne, starczać na dłużej. Tak by wydatek – także na prezent gwiazdkowy – był sensowny.

W poniższym zestawieniu znajdziecie podstawowe produkty wyprawkowe w ciekawej, wyszukanej przez nas odsłonie. A także kilka gadżetów, które zaskoczą i zachwycą – mamy nadzieję, że Was także.

Wśród najciekawszych produktów sezonu, które przydadzą się rodzicom jest łóżeczko SOFI. Spełnia cztery funkcje. To łóżeczko, kołyska, kojec i łóżko turystyczne. Dzięki opcji ustawienia materaca na 2 poziomach można go używać od pierwszych dni życia dziecka aż do 3 lat.

Innym ciekawym łóżeczkiem, na dzienne drzemki jest Chicco Baby Hug Air 4w1. To także spełnia cztery funkcje.  To , łóżeczko z regulowanym siedziskiem, fotelik i krzesełko do karmienia w jednym.

Już wychodząc ze szpitala młody człowiek skorzysta z fotelika samochodowego. Najciekawszym w tym sezonie, jest BeSafe iZi Twist. Nagrodzona w konkursie Nagroda Rodziców seria fotelików obrotowych pozwala na wygodne wsiadanie i komfortową jazdę tyłem do kierunku jazdy – najdłużej jak to możliwe. Popieramy tę filozofię, bo taka jazda jest najbezpieczniejsza dla dziecka. A serię przetestowaliśmy i zgadzamy się, że jest także bardzo wygodna w użytkowaniu.

Wyprawka dla dziecka to przede wszystkim wózek. Każda mama chciałaby mieć nowy. W tym sezonie rekomendujemy doceniony przez jurorów Wyróżnieniem w konkursie Nagroda Rodziców – ROAN BLOOM. A dlatego, że ma system amortyzacji, który przetrwa największe wyboje. Nawet w mieście wózek powinien dawać ten komfort dziecku i rodzicom.

Kolekcja muślinowa od Doctor Nap to pomysł dla mamy i dziecka. Koszulka nocna z miękkiego muślinu, o kroju tuniki, idealne dla kobiet w ciąży i mam karmiących, rozpinana w całości na napki co pozwala dyskretnie karmić i kangurować maleństwo. Ma też body i kocyki dla dzieci.

Dla malucha także fantastycznej jakości śpiworek krasnoludek do gondoli i fotelika od Samiboo. Uszyty z bawełny organicznej oraz niezwykle miękkiego welury podklejonego wodoodporną, oddychającą membraną. Dzięki uniwersalnemu zapięciu pasuje do 5 punktowych fotelików. Posiada słodki kapturek z uroczym pomponem, który można ściągnąć, aby mocniej opatulić dziecko

A na prawdziwą zimę śpiworek Zaffiro GrowUP. Posiada możliwość trzykrotnej regulacji długości dla lepszego dopasowania do dziecka (0-40miesięcy). Jest wykończony pięknym sztucznym futerkiem. Dzięki dodatkowo ocieplanej kołderce sprawdzi się nawet w najchłodniejsze dni.

Wielorazowe wkładki laktacyjne Lansinoh – są chłonne, super miękkie i zapewniają wielorazową ochronę przed przeciekaniem. Kształt łezki gwarantuje idealne dopasowanie do kształtu i wielkości każdej piersi.

Szczotki z naturalnego włosia na drewnianej oprawie od Lulaby – na tym wczesnym etapie służą do stymulacji nerwów skóry. Dotyk to najprostsza i najdoskonalsza komunikacja z dzieckiem. Masaż główki, plecków to wielozmysłowa stymulacja, budowanie bliskości i zaufania między dzieckiem, a rodzicem.

MININOR Smoczek uspokajający to okrągły smoczek zaprojektowany w Danii. Jest preferowanym smoczkiem przez szpitale dla prawidłowego rozwoju dziecka.