Reklama

Nowa kolekcja fashion KOI od CYBEX łączy w sobie symbol podwodnego świata mitologii japońskiej ze współczesną technologią, doskonałymi materiałami i kunsztem artystycznym. Świadomi stylu rodzice mogą iść dzisiaj z duchem metropolii dzięki CYBEX "KOI". Ekskluzywne aplikacje i hafty na wyjątkowym, odbijającym światło, kryształowo-srebrnym materiale, idealnie harmonizują z największymi liniami Prêt-à-Porter. Kolekcja obejmuje wózek PRIAM, MIOS, fotelik samochodowy Cloud Q oraz dopasowane akcesoria.

PRIAM reprezentuje innowacyjny design i kompletny system 3-w-1.  Jeden stelaż  ma trzy zastosowania: wózek z gondolą, system podróżny z jednym z wyróżnionych nagrodą fotelików samochodowych CYBEX, oraz luksusowej spacerówki, stosowanej do jazdy przodem do rodzica lub w kierunku jazdy. Koła lekkie, trekkingowe i terenowe poradzą sobie z każdym rodzajem nawierzchni. W obliczu wysokich progów, schodów i krawężników, w terenie, na piaszczystej plaży lub w lesie.PRIAM może być w prosty sposób przekształcony w tryb dwukołowy, bez konieczności demontażu siedziska. Model PRIAM można szybko o prosto złożyć do pozycji wolnostojącej dzięki czemu wózek można bez problemu przechować w restauracji, pociągu lub domowym korytarzu.

       

 

 

Kolejną z funkcji wózka Prime jest zamiana zimną przednich kółek  na narty. Dzięki czemu wózek staje się stylowym śnieżnym skuterem.

PRIAM zawdzięcza swój denimowy wygląd wyjątkowo trwałej, eksluzywnej i wytrzymałej  tkaninie o skośnym splocie.

PRIAM to liczne, funkcjonalne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w codziennym otoczeniu: wysokość siedziska jest doskonale dopasowana do przeciętnej wysokości stołu (80 cm), więc można go używać jako mobilnego krzesełka dziecięcego. Stelaż posiada obszerny kosz, który wytrzyma obciążenie nawet do 5 kg.  

W naturalny sposób PRIAM łączy minimalistyczny design i wielofunkcyjne zastosowanie.

 

http://cybex-online.com/pl/pushchairs/priam.html#Overview