Reklama

Jeden wózek w wielu odsłonach! Wózek spacerowy Petite&Mars Street+ idealnie sprawdzi się dla rodziców ceniących sobie wygodę, unikatowy styl i bezpieczeństwo. Ciekawostką wózka jest możliwość jego personalizacji!

STREET + DESIGN

Bez wątpienia atutem wózka jest możliwość dopasowania do niego kolorowej budki. Masz niepowtarzalną okazję wybrać dowolną budkę w pasującej do Twojego gustu wersji kolorystycznej. Gdy zapragniesz zmienić kolorystykę swojego wózka, wystarczy dokupić wyłącznie samą budkę i cieszyć się nowym świeżym wyglądem swojej spacerówki. W zestawie z budką znajdziesz nakładki na pasy bezpieczeństwa w tym samym kolorze.

Wózek w swojej kolekcji posiada budki standardowe oraz limitowane z kolekcji Limited 100.

Jeśli chcesz być wyjątkowy i wyróżnić swój wózek z tłumu innych na ulicach, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną edycję budek Limited 100 z pięknymi wzorami, które są produkowane w ograniczonej ilości 100 sztuk. Bądź wyjątkowy i zostań gwiazdą spacerów!

Do budek z unikatowej kolekcji Limited 100 można dodatkowo dokupić miękką dwustronną wkładkę do wózka Foamy w takim samym wzorze. Wkładka wykonana z elastycznej pianki memory sprawi, że dziecko będzie wygodnie siedziało w wózku i jednocześnie ochroni tapicerkę wózka przed możliwym zabrudzeniem, a niepowtarzalny design doda uroku Twojemu wózkowi.

Czarny lub brązowy

Wózek spacerowy Street+ posiada dwie wersje stelaża do wyboru: wersję Oak czyli brązową rączkę i pałąk oraz wersję Black czyli czarną rączkę i czarny pałąk.

STREET + BEZPIECZEŃSTWO

Wózek Street+ został wykonany z największą starannością i troską o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Posiada wszystkie standardowe funkcje zapewniające bezpieczeństwo, takie jak 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, pałąk, hamulec czy odblaskowe elementy na ramie (w wersji Street+ Air).

Dodatkowo, w tym roku stworzyliśmy niepowtarzalną kolekcję Heritage Luna, gdzie elementy nadruku, znajdujące się na budkach wózków z tej kolekcji, są odblaskowe. Za każdym razem, gdy po zmroku skierujesz światło na budkę wózka Heritage Luna, nadrukowane księżyce je odbiją i wózek będzie doskonale widoczny. Możesz zatem bezpiecznie spacerować z wózkiem Heritage Luna zarówno w dzień, jak i po zmroku. W zestawie znajdują się również naklejki odblaskowe, które można nakleić na stelaż wózka.

STREET+ KOMFORT

Wózek spacerowy Street+ to maksymalny komfort, wygoda jazdy i lekkość prowadzenia.

Wózek występuje w dwóch wariantach: Street+ Air na pompowanych kołach oraz Street+ RWS na gumowych kołach. W obu wersjach wózek idealnie sprawdzi się w każdym terenie dzięki świetnej amortyzacji zapewniającej stabilność wózka podczas jazdy.

Street+ dodatkowo ma bardzo wygodne, szerokie siedzisko i wysokie oparcie, które można łatwo i precyzyjnie regulować do pozycji prawie poziomej, co jest wygodne w trakcie drzemki dziecka.

Regulowana rączka do prowadzenia wózka pozwala na dostosowanie wysokości rączki wózka do osoby, która go prowadzi. Duża rozsuwana budka, wodoodporna, z ochroną przeciwsłoneczną na poziomie SPF50. Moskitiera z tyłu wózka pozwala na lepszą cyrkulację powietrza.

więcej: https://www.petiteetmars.com/pl/produkt/street-air/