Reklama

Dwóch norweskich ojców stworzyło nosidełko MiniMeis, aby wyjścia z dzieckiem były przyjemne, łatwe i bezpieczne. W tym nosidełku maluch może bezpiecznie odkrywać świat znad Twoich ramion i oboje macie wolne ręce. Dziecko jest zabezpieczone pasem biodrowym i paskami trzymającymi nóżki. W zestawie są także szelki z paskami naramiennymi, które zapewniają najmniejszym dzieciom (6-10 miesięcy) dodatkowe wsparcie górnej części ciała. Regulowane i miękko wyściełane siedzisko gwarantuje maksymalny komfort. Oparcie zostało zaprojektowane tak, aby pomagało dziecku trzymać się prosto podczas siedzenia w nosidełku. Specjalnie zaprojektowane siedzisko, znajdujące się tuż nad barkami noszącego, rozkłada ciężar równomiernie, nie obciążając szyi i ramion. Wygodnie jest zarówno dziecku, jak i rodzicowi. To doskonałe rozwiązanie na wycieczki, zwiedzanie ZOO, koncerty i wszystkie inne wyjścia, kiedy maluch może w każdej chwili zapragnąć "na barana".

MiniMeis waży zaledwie 1,6 kg i jest najlżejszym na rynku nosidełkiem z ramą. Składa się do kompaktowych wymiarów: 30x30cm. Chociaż nosidełko MiniMeis ma wyjątkowo lekką konstrukcję, jest jednocześnie solidne i mocne. Przeszło wszystkie testy bezpieczeństwa przeprowadzane przez firmę SGS, zarówno w UE i USA.

Zostało uznane za najlepszy wynalazek według magazynu TIME.

Nosidełko można po złożeniu nosić jak torbę na pasku naramiennym. Dostępny jest też zestaw z plecakiem, który można wygodnie dopiąć do nosidełka, by mieć szybki dostęp do zawartości. Przy szelkach dołączone jest lusterko, w którym rodzic może obserwować samopoczucie dziecka siedzącego w nosidełku.

więcej: https://scandinavianbaby.pl/product-pol-29753-MiniMeis-nosidelko-G4-Grey-Orange.html