Reklama

Te wysokiej jakości okulary powstały we Francji. Soczewki z lustrzanym wykończeniem – wykonane z poliwęglanu soczewki zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC (UV400), 3 kategoria przyciemnienia. Są lekkie i elastyczne, z myślą o wygodzie maluchów. Przetrwają też niejeden test wytrzymałości, przeprowadzony przez młodego użytkownika. Nie posiadają zawiasów. Są dostosowane do dynamiki ruchu maluchów. Do ich produkcji wykorzystano bardzo elastyczne tworzywo. Te cechy sprawiają  okulary są dla dzieci bezpieczniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Elastyczne oprawki z bezpiecznego tworzywa – wytrzymałe, ekologiczne i bardzo elastyczne tworzywo TPEE gwarantuje wygodę użytkową i wysoki poziom bezpieczeństwa oraz odporności na uszkodzenia. Bajkowy design ze słodkimi uszkami, zachwyci każdego małego użytkownika i jego rodzica.

W zestawie: okulary przeciwsłoneczne OURSON, opaska, dzięki której okulary się nie zgubią i praktyczne etui. 

Normy jakości i bezpieczeństwa – okulary przeciwsłoneczne dla dzieci OURSON spełniają międzynarodowe normy ISO 12312-1 i ANSI Z80.3.

więcej: https://babeeplanet.pl/products/okulary-przeciwsloneczne-ourson-1-2-cream-kietla