Reklama

Dzięki specjalnej konstrukcji smoczka pokarm wypływa z butelki tylko wtedy, gdy dziecko aktywnie ssie. Gdy przestaje ono ssać, aby przełknąć i odetchnąć, pokarm przestaje płynąć. Proces ten naśladuje fizjologię ssania piersi, w przeciwieństwie do standardowych butelek ze swobodnym przepływem w których pokarm wypływa samoczynnie i nieprzerwanie.

Takie działanie butelki umożliwia wspomniana wcześniej innowacyjna konstrukcja nowego Responsywnego smoczka Natural poparta 25-letnim doświadczeniem marki Philips Avent w obszarze udoskonalania karmienia butelką. Zamiast dotychczas stosowanych w smoczkach dziurek, które pozwalały na nieprzerwany, samoczynny wypływ pokarmu, nowe smoczki Philips Avent posiadają specjalne rozcięcie J-slit, które otwiera się tylko podczas aktywnego ssania dziecka. Dlatego smoczek jest niekapiący - mleko nie wypływa ani nie kapie z niego samo. Smoczek ma działania antykolkowe, a możliwa do dołożenia wkładka/ wentylek AirFree zapewnia dodatkową ochronę przeciw kolkom, gazom i refluksowi dzieciom z predyspozycjami do tych problemów.

Rodzice mogą dopasować 1 z 6 smoczków o różnych przepływach w zależność od potrzeb rosnącego i rozwijającego się maluszka i jego indywidulanego sposobu i tempa ssania.

więcej: https://www.philips.pl