Reklama

Nocnik teggi jest efektem współpracy fizjoterapeutów, rodziców i projektantów wzornictwa.

Jego ergonomiczny kształt zapewni Twojemu dziecku wygodę i prostotę użytkowania, a bezpieczna i stabilna antypoślizgowa podstawa zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z nocnika. Dzięki innowacyjnej formie nocnika Twoje dziecko bez problemu siada i wstaje z niego w wygodnej i optymalnej pozycji ciała. Nocnik posiada kompaktową budowę oraz zajmuje niewiele miejsca. Jest łatwy do przenoszenia i można go w wygodny sposób zabrać w podróż lub na spacer.

Nocnik teggi składa się z dwóch części: z dolnej części do której zbierają się nieczystości, oraz z górnej części – czystej, na której Twoje dziecko siedzi podobnie jak na desce sedesowej w toalecie. Dzięki temu, maluch uczy się higienicznego korzystania z toalety, a Ty masz łatwiejszy dostęp do opróżniania i czyszczenia nocnika.

Projektanci proponują też późniejsze możliwe zastosowania, nocnik można przekształcić w doniczkę lub pojemnik na kosmetyki. Daje mu to drugie życie i pomaga w dbaniu o środowisko naturalne poprzez ponowne wykorzystanie produktu.

więcej: https://teggi.eu/