Reklama

KneeGuardKids ułatwia dzieciom w wieku 3-10 lat utrzymanie komfortowej, bezpiecznej i prawidłowej pozycji w fotelikach 9-18 kg i 15-36 kg, bez względu na dystans podróży. Podnóżek do auta dla dzieci umożliwia swobodne ułożenie stóp, odciąża mięśnie i stawy, usprawnia krążenie krwi i limfy, eliminuje drętwienie w kończynach oraz wspiera prawidłowe ułożenie kręgosłupa oraz głowy w zagłówku fotelika. Podparcie można indywidualnie dopasować do długości nóg dziecka, dzięki szerokiemu zakresowi regulacji wysokości. Dla krótszych nóżek dostępna jest bardzo wygodna regulacja kąta nachylenia podestu na stopy, co pozwala dodatkowo odciążyć stawy skokowe. Podnóżek KneeGuardKids pomaga również dzieciom podróżującym wcześniej przez kilka lat tyłem, tzw. RWF przyzwyczaić się do zmiany kierunku jazdy do przodu. Dodatkową korzyścią z zastosowania precyzyjnego oparcia stóp na podeście jest przeciwdziałanie opadaniu głowy do przodu w czasie drzemki.

Łatwy i szybki montaż w autach z systemem ISOFIX oraz bez. W obu przypadkach podnóżek jest zamocowany równie pewnie. W razie wypadku nie przemieszcza się po kabinie pojazdu, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia dla pasażerów. KneeGuardKids można też w prosty sposób złożyć lub wyjąć z samochodu bez konieczności demontażu fotelika w razie potrzeby dostępu do przestrzeni przed fotelem.

Podnóżek KneeGuardKids4 cieszy się wysokim ocenami wśród rodziców i sprzedawców w specjalistycznych sklepach z fotelikami. Jest bestsellerem wśród akcesoriów do fotelików przodem w Polsce i podbija kolejne kraje w Europie (Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Czechy, Słowacja, Wielka Brytania) o czym świadczą pozytywne opinie i wyróżnienia na targach Kind + Jugend w Kolonii (Niemcy), Nursery Fair w Harrogate (Wielka Brytania) oraz Kids’ Time w Kielcach.

W zestawie: eleganckie opakowanie, podnóżek, instrukcja.

więcej: https://kneeguardkids.pl