Reklama

W skład kolekcji wchodzą:

  • Termos butelka Terra 500ml
  • Termos Terra 500 ml
  • Termos do posiłków Terra 280 ml
  • Termos do posiłków Terra 600 ml
  • Podwójne termoopakowanie Terra na termosy, butelki
  • Termoopakowanie Terra na termos 700ml
  • Termoopakowanie Terra na termos lub butelkę 500ml
  • Zestaw sztućców ergonomicznych Terra
  • Pojemniki na żywność hermetycznie zamykane Terra - 10x250ml
  • Mix kolorów: śliwkowy, pudrowy róż, morski, śliwkowy z kwiatami, morski z palmami, pudrowy róż z liściami

 Kolekcję uzupełniają inne akcesoria do żywności z hermetycznymi pojemnikami oraz zestawy piknikowe. 

Wytrzymały i trwały

Wykonany ze stali 18/8 (stal 304), która charakteryzuje się bardzo niską przewodnością cieplną i bardzo dobrą odpornością na wysokie temperatury, będąc najodpowiedniejszym materiałem do przechowywania żywności i napojów. Utrzymuje temperaturę płynów przez ponad 24 godziny. Termosy Miniland są bardzo odporne i skuteczne dzięki podwójnej stalowej ściance z ekskluzywną warstwą aluminium, komorze próżniowej i systemowi podwójnej nasadki.

Łatwy system nalewania i zapobiegania kapaniu

Z termosem rodzice nie wyleją ani kropli zawartości, dzięki łatwemu wlewowi i systemowi blokowania „kliknij, zamknij”, który umożliwia otwieranie i zamykanie termosu jednym palcem i bez konieczności odkręcania wewnętrznej zatyczki.

Odpinany i łatwy do czyszczenia

Zarówno nasadka termosu, która może służyć jako szklanka, jak i zawór są odkręcane, co ułatwia czyszczenie wszystkich elementów. Ponadto stal termosowa nadaje się do zmywarek. 

100% wolny od BPA.

Nauka samodzielnego jedzenia!

Uchwyty są ergonomiczne i niezwykle łatwe i wygodne do uchwycenia przez małe rączki dziecka. Te doskonałe sztućce pomogą maluchom samodzielnie uczyć się zjadać posiłki.

Zestaw 10 hermetycznych pojemników z podziałką o pojemności 250 ml z dwoma anatomicznymi łyżkami. Idealny do przechowywania mleka matki i np. owsianki dla niemowląt, umożliwiając ich zamrażanie, podgrzewanie i transportowanie w dowolne miejsce, dzięki wyjątkowej jakości i wytrzymałym materiałom. Dzięki nim możesz sklasyfikować jedzenie dla dziecka na różne dni i spać spokojnie mając wszystko gotowe, zaplanowane i pod kontrolą. Pozwala rodzicom przygotowywać posiłki dla dziecka w domu i zabierać je w dowolne miejsce. To idealny rozmiar do zabrania ze sobą, w dowolnej torbie izotermicznej lub lodówce.

 Z anatomicznymi sztućcami do wszystkich faz rozwoju dziecka

Zawiera miękką łyżkę treningową do stałych pokarmów, które są delikatne dla dziąseł, dla niemowląt powyżej czwartego miesiąca życia oraz drugą głębszą i sztywniejszą dla starszych dzieci. Z ergonomicznym, anatomicznym uchwytem, ​​bardzo łatwym do uchwycenia przez małe rączki, pomaga maluchom zacząć samodzielnie jeść.

więcej https://www.marko-baby.pl/pojemniki-na-zywnosc-hermetycznie-zamykane-terra-10x250ml,22976,p.html