Reklama

Najważniejsze cechy poszczególnych zabawek z kolekcji:

1. Zabawka edukacyjna Stworek z niesamowitym wnętrzem dla dzieci 4-7 lat

Dzieci będą miały niekończącą się zabawę odkrywając niesamowite organy, które my, ludzie, mamy w naszych ciałach. Ten fantastyczny, miękki w dotyku, uroczy mały potworek ma 5 jasno kolorowych organów z miękkiej tkaniny: serce, płuca, nerki, żołądek, jelita! Należy wyciągnąć je z buzi stworka i umieścić w odpowiednim miejscu na jego ciele. Uważaj jednak! Można również wyciągnąć nieprzyjemną niespodziankę! Opcjonalnie możesz również skorzystać z naszej aplikacji Grow & Fun, gdzie dzieci zobaczą narządy w powiększeniu, posłuchają ich odgłosów i poznają ich rolę w naszym ciele. Dzięki aplikacji Miniland dzieci mogą skanować karty do zabawy, które posiadają unikalny kod QR (kart są dołączone do zabawki). Za pomocą telefonu lub tabletu skanuje się kod QR - w ten sposób dzieci mogą kontynuować naukę o danych narządach i ludzkim ciele.

2. Zabawka edukacyjna Stworek - Poznaj swoje emocje dla dzieci 18m - 4 lat

Prawdziwy przyjaciel, który pomoże Twojemu dziecku rozpoznawać i okazywać emocje. Jak odczuwa się radość, szczęście i miłość? Czym różni się strach od smutku czy złości? Dziecięcy świat jest pełen najróżniejszych emocji i wrażeń, które towarzyszą im każdego dnia. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć dzieci nazywać swoje uczucia od najmłodszych lat. Zabawka pomoże Twojemu dziecku nauczyć się rozpoznawać emocje i uczucia oraz okazywać je za pomocą gestów i słów. Ten uroczy, mały Stworek okazujący uczucia, pozwoli Twojemu dziecku lepiej poznać samego siebie, swoje emocje, łatwiej nawiązywać kontakty z innymi oraz radzić sobie ze stresem.

W zestawie:

- 9 elementów z filcu zapinanych na rzep, które przedstawiają różne wyrazy twarzy Stworka: radość, smutek, strach, złość, miłość

- 1 wymienny moduł świetlny w kształcie serca

- 5 kolorów świetlnych (żółty, niebieski, różowy, czerwony, fioletowy) - dzięki który, dzieci mogą dowolnie skojarzyć każdą emocję z jednym kolorem

- mały plecak, w którym można schować wszystkie elementy po zakończeniu zabawy

- Funkcja automatycznego wyłączania.

- Do pobrania aplikacja, która dopełni zabawę dzieci niesamowitymi grami cyfrowymi

 

3. Książka edukacyjna, sensoryczna - czynności codzienne, dla dzieci 1 - 3 lat

To wyjątkowa, puchata książeczka, która opowiada najmłodszym historie o życiu codziennym, zachęca do zabawy, stawiając czoła lękom, uczy zdrowych nawyków i wspomaga stymulację sensoryczną. Zawiera lusterko, szeleszczące elementy, okienka, dzięki którym dziecko rozwinie dodatkowo swoją bujną wyobraźnię, świetnie się przy tym bawiąc!  Zawiera trzy historie: Mały potwór myje ręce, Mały potwór zdejmuje pieluszkę i Mały potwór kocha swoje łóżko. Historie pomogą maluchom zrozumieć i uzyskać autonomię i rozwijać codzienne czynności dzięki trzem opowieściom o tym, jak ważne jest mycie rąk, pozostawienie pieluchy i nauka spania w spokoju. Historie można również zobaczyć i usłyszeć w bezpłatnej aplikacji Miniland w różnych językach, motywując dzieci do skupienia uwagi i rozwijania swoich umiejętności językowych. Opcjonalnie możesz również skorzystać z naszej aplikacji w której możesz słuchać opowieści, a nawet nagrywać swój głos. http://minilandgroup.com/family/en/grow-and-fun-en Promuje przywiązanie. Rodzice mogą czytać historie za pośrednictwem aplikacji lub nagrywać je z własnym głosem, aby maluchy zawsze czuły się blisko nich.

4. Zabawka sensoryczna - Rafa koralowa dla najmłodszych

Stymulacja sensoryczna to jedna z najważniejszych i najlepszych elementów rozwoju Twojego dziecka. Dzieci będą się świetnie bawić dzięki patrzeniu, dotykaniu, gryzieniu czy słuchaniu dźwięków grzechotki tej mięciutkiej rafy koralowej. Odkrywanie tajemnic rafy można zacząć od potrząsania grzechotką, która jest w kształcie ośmiornicy. Zabawka zawiera wiele elementów rozwijających zmysły dziecka: idealne gryzaki dla dziąseł, miękką, wyjmowaną grzechotkę, poza tym różne tekstury przyjemne w dotyku oraz świetne kolory kontrastujące i lusterko. Idealna na spacery, wycieczki lub w domu. W zestawie praktyczny pasek do zawieszenia na wózku, łóżeczku lub innym elemencie, dzięki czemu można zabawkę wygodnie zabrać ze sobą w każde miejsce.

5. Zabawka dla dzieci do tworzenia mandali

Wiek: 4-8 lat

Zabawka w kształcie dużego kamienia z wieloma kolorowymi koralikami, która służy do tworzenia mandali. Ta zabawa przypomina tradycyjną, wiekową, wywodzącą się z kultury indyjskiej czynność malowania mandali. Tworzenie mandali: rozwija wyobraźnię, wycisza, polepsza koncentrację, działa relaksująco, pomaga wyrażać myśli. Ma 184 koraliki z kryształowym efektem. Dzięki elementom o wielu kolorach i kształtach dzieci mogą odtwarzać najbardziej kolorowe mandale, nawet mogąc je układać na 3 wysokościach. Co więcej, dzięki dołączonej praktycznej torbie można je wszystkie przechować po zakończeniu zabawy.

 

Doświadczenie multisensoryczne

Aplikacja Miniland zawiera relaksujące melodie z całego świata, które można odtwarzać podczas gry, aby sprzyjać koncentracji dziecka podczas zabawy. Zawiera 6 inspirujących modeli. W zestawie ulotka ukazująca 6 wzorów, dzięki którym dziecko może zacząć swoją przygodę z tworzeniem mandali. Później, ograniczać je będzie już tylko własna wyobraźnia.  

6. Zestaw do nawlekania - 32 elementy, dla dzieci 3 lat+

Wspaniały skarb piratów do tworzenia naszyjników! Różne kształty i kolory z pewnością zaciekawią każdego malucha i zapewnią kreatywne zajęcie na długi czas. Całość zapakowana w poręczną skrzynię z uchwytem, przypominającą skrzynię na skarby, którą można zabrać wszędzie ze sobą. Dzięki zabawie w nawlekanie dziecko rozwinie kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne, precyzję ruchów, logiczne myślenie, a także nauczy się kształtów i kolorów.

W zestawie: diamenty, rubiny, czaszki, pióra,poręczna skrzynia z uchwytem, do zabrania w każde miejsce w zestawie karty z przykładowymi wzorami naszyjników, 32 elementy. Klejnoty są duże, łatwe do złapania w małe rączki i nawet najmłodsi będą mogli wykorzystać swoją wyobraźnię by tworzyć własne projekty!

Bawić się można w pojedynkę lub w grupie. Do kompletu dołączone są grube kolorowe sznurki, dzięki którym maluchy mogą jednocześnie wykonać nawet 4 naszyjniki

 

7. Mata sensoryczna - wróżka / kosmos

Mata sensoryczna Miniland pozwoli dziecku eksplorować zakamarki magicznej krainy przy pomocy dołączonych 2 samochodzików. Dziecko może spędzić godziny pełne wspaniałych przygód wraz z tą mięciutką matą. Mata pomoże rozwinąć zmysły i wyobraźnię dziecka, oferując wiele sensorycznych elementów, jak elementy szeleszczące, most, tunel, drogi i kieszonki na samochodziki. Dla jeszcze lepszych wrażeń nasza mata posiada elementy 3D! Dziecko możne jeździć dołączonymi do zestawu samochodzikami po moście, w tunelu albo zaparkować je w garażu! Po złożeniu, samochodziki można schować do kieszonek (garaży) i za pomocą uchwytów transportować całą matę łatwo i komfortowo.

więcej https://www.marko-baby.pl/miniland-grow-beyond,10555,produkty.html