Reklama

INFORMACJE TECHNICZNE:

Wzrost: 61-125 cm
Waga: max 36 kg
Wiek: od 6 miesięcy do 7 lat
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy
Mocowanie: 3-punktowy pas samochodowy
Homologacja: UN R129/03 (i-Size)

Co wyróżnia fotelik:

1. Najbezpieczniejszy fotelik w swojej kategorii w testach ADAC! Ocena bezpieczeństwa 1.2 – Bardzo dobra

2. BeSafe Stretch jest jednym z niewielu fotelików na rynku, który przeszedł niezwykle trudny i bardzo surowy szwedzki test zderzeniowy Test Plus .

3. Fotelik BeSafe Stretch to najbardziej bezpieczny fotelik
na długie lata!

Montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Mocowanie tyłem do kierunku jazdy jest bezpieczniejsze. Homologowany jest zgodnie z najnowsza normą bezpieczeństwa UN R129/03 i-Size do 125 cm wzrostu dziecka, czyli nawet do 7 lat.

4. Fotelik BeSafe Stretch można użytkować już od 61 cm wzrostu (ok. 6 miesiąca życia) do 125 cm (ok. 7 lat) .

Brak ryzyka szybkiego "wyrośnięcia" dziecka z fotelika, ponieważ maksymalna waga to 36 kg. Maksymalna waga dziecka to 36 kg.

5. Dodatkowa ochrona SIP+

SIP+ to dodatkowa funkcja bezpieczeństwa umieszczona z boku fotelika samochodowego BeSafe. SIP+ został skonstruowany tak, aby pochłaniać energię i zmniejszać obciążenie szyi i głowy dziecka nawet o dodatkowe 20% w przypadku zderzenia bocznego.

6. Największa dla dziecka przestrzeń na nogi spośród wszystkich fotelików BeSafe

Podczas projektowania fotelika BeSafe Stretch, jednym z najważniejszych aspektów do spełnienia było zapewnienie dziecku maksymalnego komfortu podczas jazdy samochodem przez wiele lat użytkowania fotelika. Dlatego też BeSafe Stretch jest niezwykle przestronny, umożliwiając jednocześnie regulację odległości od oparcia kanapy do 30 cm, uzyskując w ten sposób potrzebą ilość miejsca na nogi dla dziecka.

 

7. Regulacja wychylenia siedziska

Siedzisko fotelika można pochylić już po jego instalacji w samochodzie, by zapewnić optymalny kąt siedzenia dla dziecka.

 

8. Trwałe materiały fotelika

Użycie trwałych i bezpiecznych materiałów pozwoliło wydłużyć okres przydatności tego fotelika aż do 15 lat.Wybierając Stretch dbasz o przyszłość naszej planety.

 

9. Wygodny montaż na dowolnym miejscu w samochodzie

    Decyzja o wykonaniu fotelika mocowanego na pasie samochodowym ma na celu zapewnienie rodzicowi maksymalnej wygody w montażu fotelika tam, gdzie chce, niezależnie od tego, gdzie i czy w ogóle w samochodzie znajduje się system ISOfix