Reklama

Shappy Play Sofa składa się z 10 elementów, które można dowolnie konfigurować i budować z nich nieskończoną ilość konstrukcji - od tajemniczej bazy, poprzez zamki, statki kosmiczne aż do toru przeszkód i miejsca do relaksu czy do też spania. Zabawa z sofą Shappy pobudza wyobraźnię dziecka bez korzystania zbędnych dystraktorów, tabletów i miliona zabawek wokół. Lekkie pianki sprawią, że nawet mniejsze dzieci mogą z nich budować konstrukcje, przestawiać i ciągnąć po podłodze poszczególne elementy, co wspiera rozwój motoryczny dzieci i pozwala regulować im emocje. Wszystkie elementy pokryte są wyjątkowo miękkim w dotyku materiałem, do którego dzieci uwielbiają się tulić i który pomaga im w wyciszaniu się, więc jest dobry dla dzieci wrażliwych na bodźce sensoryczne. Poznając różne faktury oraz kąty nachylenia poszczególnych elementów, Shappy wspiera również rozwój wyobraźni przestrzennej.

Shappy został zaprojektowany tak, aby służyć przez lata, m.in dzięki zastosowaniu podwójnych szwów, które zapobiegają rozdarciom materiału, nawet podczas godzinnego skakania i dość intensywnego użytkowania. Do tego schowane suwaki chronią dzieci przed zadrapaniami, a certikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® sprawia, że materiały użyte w produkcji sofy, są całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka.

Dodatkowo materiał jest plamoodporny i można go łatwo wyczyścić, a przy większych zabrudzeniach wrzucić do pralki oraz uprać w 30℃. Pokrowiec jest również przyjazny zwierzętom, gdyż jest odporny na zadrapania i łatwo można usunąć z niego sierść.

Przyjemna oraz neutralna kolorystyka sprawia, że Shappy wygląda dobrze w każdym wnętrzu i to jedyna zabawka, której nie trzeba sprzątać jak przyjdą znajomi. Wielofunkcyjność sprawia, że pasuje nawet do mniejszych pomieszczeń, gdzie może pełnić funkcję sofy, zabawki, ale też łóżka.

Shappy jest ręcznie produkowany w Polsce, według najwyższych standardów jakości, co czyni go odpowiednim meblem, nie tylko dla dziecka, ale dla całej rodziny i pozwala dzieciom odkryć nowy wymiar zabawy, a rodzicom wrócić do zabaw z dzieciństwa, kiedy to najprotsze zabawy jak tworzenie samolotu z kartonu czy bazy z poduszek i koca były najlepszą zabawą.

więcej: http://heyshappy.pl