Reklama

Wiadomo, że dzieci nie lubią siedzieć zbyt długo w bezruchu, a głośny hałas nebulizatorów kompresorowych może ich przestraszyć. Dzięki nebulizatorowi AGU Tomchi Twoje pociechy polubią inhalacje, a nawet same będą mogły trzymać urządzenie! Urządzenie jest bardzo ciche, wydajne, precyzyjne i wygodne. Koniec marudzenia i walki o założenie inhalatora – z AGU Tomchi taka kuracja to czysta formalność bez zszarganych nerwów i niepotrzebnej złości.

AGU nebulizatora Tomchi jest przeznaczony do leczenia chorób nieżytów dróg oddechowych u dzieci. Wielkość cząstek aerozolu (MMAD) wynosząca 3,6 μm pozwala lekowi oddziaływać bezpośrednio na chore miejsca zlokalizowane w tchawicy i oskrzelach.

Jego szybkość nebulizacji (ponad 0,35 ml / min) pomaga przeprowadzić procedurę szybciej niż zwykle; dziecko może łatwo poddać się inhalacji w krótkim czasie.

Ten lekki, cichy i kompaktowy nebulizator będzie przydatnym pomocnikiem podczas każdego przeziębienia I w chorobach górnych dróg oddechowych, takich jak zapalenie oskrzeli czy krtani. Świetnie radzi sobie z lekami przeciwalergicznymi oraz astmatycznymi. Niezastąpiony w domu i podczas podróży!

Cechy produktu:

  • Cichy i dyskretny
  • Kompaktowy i przenośny rozmiar
  • Obsługa micro USB
  • Automatyczne wyłączanie w przypadku braku leku
  • Zbiornik na skropliny leku
  • Tryb czyszczenia membrany w celu usunięcia pozostałości leku
  • Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
  • Rozmiar cząstek MMAD 3,6 µm

Ważnym elementem który wyróżnia ten produkt z pośród wielu innych dostępnych na rynku to podejście firmy do spraw serwisu sprzętów. To produkt który w Polsce ma pełen serwis, co oznacza że w przypadku uszkodzenia siateczki po okresie gwarancji klient w każdym momencie może dokupić nową część. Dzięki czemu urządzenia starsze niż dwa lata nie trafiają na elektrośmieci tylko nadal nam służy. Nasza ziemia jest nam za to wdzięczna. Kup raz używaj przez lata.

https://iamed.pl/product/-AGU-BABY-Inhalator-siateczkowy-Meshz-nebulizatorem-AGU-N8-Tomichi-s101121