Reklama

Albumy Baby Stories w trzech wariantach graficznych: LAS / KOSMOS / SŁODYCZE

Albumy występują w trzech unikatowych wariantach kolorystycznych oraz graficznych. Każdy z albumów niesie swoją niepowtarzalną historię. Nasz zespół miesiącami głowił się, aby w efekcie wyłonić najmocniejsze propozycje tematyczne, które zachwycą każdego. Wydanie Leśne urzeka minimalistycznymi ilustracjami, sarny i króliki skaczą nam po stronach, małe gałązki zdobią również niezbędny raport zębowy naszego malucha. Kosmos zabierze nas do świata dalekich podróży, na jednej ze stron znajdziecie ilustracje pierwszych psów w kosmosie Biełki i Striełki. Słodycze dosłownie pękają w szwach od pączków z dziurką oraz legendarnego w świece cukiernictwa Truffescake-Schnitte dostępnego w tylko w stolicy czekolady, cukierni Sprüngli w Zurichu. Albumy są przepięknie zapakowane, każdy ręcznie i z największą starannością. Taki produkt to idealny prezent, gdyż zdobi go kartonowe pudełko oraz subtelna bibułka wraz z podziękowaniami. Na koniec pudełko obdarzone jest ręcznym stemplem z logo marki. Wiele małych akcentów sprawia, że różnimy się od konkurencji nie tylko szczegółami, ale i również ogromnym sercem które widać w każdym naszym produkcie.

Specyfikacje

  • Kolor: Świeża Mięta / Suszona Lawenda/ Brudny Róż
  • Wymiary: 290 x 204 mm
  • Orientacja: Pozioma [niczym w starych filmach]
  • Ilość stron: 52 [unikatowych stron!]
  • Grubość papieru: 170 gram [dokładnie tyle trzeba aby zachować odpowiednią sztywność]
  • Okładka: Twarda fakturowana ze złotym tłoczeniem

Pozytywne recenzje naszych klientów to wiatr w nasze skrzydła, nagrody dla naszej marki to rakieta z turbodoładowaniem. Gdy po raz pierwszy odkopaliśmy na strychu książkę, którą stworzyła o mnie, dla mnie moja mama, łzy szczęścia polały się natychmiast. Nagle stało się jasne, że takie uczucie to skarb, takie emocje to coś niepowtarzalnego. Z Albumem Baby Stories każda rodzina może stworzyć swoistą kapsułę czasu dla swojego dziecka, aby w przyszłości przeczytać ją razem, lub podarować w prezencie.

Chcieliśmy stworzyć, produkt dla dorosłych dzieci rodziców, bo to właśnie wtedy zechcemy do niego powrócić. Naszym marzeniem jest, aby każde dziecko mogło po latach przeczytać list do “Dorosłego Ciebie”, który napisała do niego mama czy tata, czy dowiedzieć się ile w dniu urodzenia kosztował bochenek chleba. Aby każdy wiedział/a jak dobrze szło mu rozszerzanie diety czy nauka chodzenia. Marzymy, by lektura Albumu Baby Stories chociaż w pigułce pokazała jakim szczęściem był ten pierwszy wspólny czas, czy to chwili własnego zwątpienia, czy w momencie oczekiwania na swoje własne dziecko. Naszą dalszą misją jest towarzyszyć rodzicom na wyboistej drodze wychowania, proponując rozwiązania od sentymentalnych po praktyczne w życiu codziennym! Naszym marzeniem jest móc rozwijać się, kroczyć tą drogą i szukać razem i dalej nowych potrzebnych produktów.

http://www.baby-stories.com