Reklama

SZARAGI | pegboard to system modułowych organizerów ściennych z wymiennymi akcesoriami, które dostosowują się do aktualnych potrzeb Twojego dziecka.

Dlaczego SZARAGI? Urządzając pokój dziecka, staramy się wybierać meble, które nie będą wymagać wymiany od razu, gdy dziecko podrośnie, a przestrzeń trzeba będzie przearanżować w zgodzie z jego nowymi potrzebami i upodobaniami. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz wyjątkowy pegboard, który dzięki swojej funkcjonalności i uniwersalnemu designowi z podręcznego organizera na akcesoria pielęgnacyjne noworodka z łatwością zmienia się w półkę na ulubione zabawki i książki, a następnie w rozbudowany organizer nad biurkiem nastolatka.

Jak to działa? SZARAGI to znacznie więcej niż zwyczajny pegboard, bo dzięki specjalnej metodzie perforacji, pomieścić mogą różne rodzaje akcesoriów do przechowywania. Wszystkie akcesoria są bezpieczne, wytrzymałe i bajecznie proste w montażu, a ich różnorodność pozwala na stworzenie wymarzonego organizera, którego możliwości kończą się tam, gdzie Twoja wyobraźnia. W systemie SZARAGI | pegboard znajdziesz różne rozmiary tablic, półek, haczyków, tacek i kubków oraz inne akcesoria, których kolekcję sukcesywnie powiększamy. Dzięki ich mobilności SZARAGI | pegboard to nie tylko mebel pozwalający na efektywne wykorzystanie miejsca w pokoju dziecięcym, ale także narzędzie pobudzające kreatywność oraz wspierające naukę sprzątania i organizacji.

Kochamy dobry design, dlatego zadbaliśmy o uniwersalny wygląd naszego pegboarda oraz jego staranne wykonanie. SZARAGI wykonujemy z ekologicznych i przyjaznych materiałów – sklejki brzozowej zabezpieczonej wodoodpornym lakierem spełniającym wymagania europejskiej normy EN 71-3 dla producentów zabawek (farby wolne od metali ciężkich, ftalanów i chlorowodorków). Zapraszamy do organizowania przestrzeni z systemem SZARAGI | pegboard!

https://rysiachata.pl/kategoria-produktu/organizery-scienne/