Reklama

Przepiękna kolekcja bambusowa Sussex to propozycja dla kobiety ceniącej sobie luksus i oryginalny design. Niejednokrotnie podkreślaliśmy jak istotne znaczenie dla nas ma wysoka jakość naszych produktów. Nie mówimy tu tylko o zachowaniu najnowszych modowych trendów, wysokiej jakości szycia czy sposobu pakowania. Wiemy, iż nasze produkty noszą mamy w ciąży i kobiety karmiące, które musza znacznie zwracać uwagę na to jaki wpływ dla ich zdrowia ma wielogodzinny kontakt tkaniny ze skórą.

Wyjątkowa kolekcja piżam, koszul nocnych i szlafroków w kolekcji Sussex wykonana z najwyższej jakości wiskozy bambusowej to komfort nie tylko dla Twojej skóry ale również zapewnienie, że troszczymy się o ekologię i przyszłość naszej planety.

W kolekcji Sussex znajdziesz to o zapewni ci komfort nie tylko podczas snu ale również sprawdzi się jako odzież domowa czy wakacyjna.

Koszule o męskim kroju, szerokie wygodne spodnie, koszulki na ramiączka, kimono oraz akcesoria tj. gumki do włosów, czy opaski na oczy to kompletny zestaw, który możesz łączyć w dowolny sposób ze sobą w zależności od sytuacji i nastroju.

więcej: doctornap.com