Reklama

Nowe chusteczki WaterWipes w 100% biodegradowalne powstały zgodnie z ideą ‘’Bezpieczne dla delikatnej skóry noworodka, bezpieczne dla planety.’’

Czym różni się wersja BIO chusteczek WaterWipes Baby?

Nowa wersja nie zawiera włókien syntetycznych - jest zrobiona z w pełni odnawialnych włókien wiskozowych - materiału, który w ciągu 12 tygodni ulega w 100% biodegradacji

Materiały do produkcji chusteczek pozyskiwane są w sposób zrównoważony, przy wykorzystaniu energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Wiskoza, z której są zrobione chusteczki jest jedwabiście gładka i delikatna dla skóry wrażliwej. Jednocześnie materiał ten jest bardzo wytrzymały - nie rozrywa się podczas używania przy zmianie pieluszki.

Bardziej wytrzymałe, grubsze zamknięcie opakowania zapobiega wysychaniu chusteczek.

Co pozostaje bez zmian?

Rodzice pokochali chusteczki WaterWipes za najczystszy skład na świecie i nie zmienił się on. Chusteczki nadal zawierają jedynie 2 składniki: 99,9% wody i kroplę ekstraktu z pestek grejpfruta, który działa jak naturalny konserwant.

Posiadane certyfikaty: Allergy Society UK, Skin Health Allinance, pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Chusteczki są rekomendowane dla noworodków od pierwszych godzin życia.

Ilość chusteczek w opakowaniach pozostaje taka sama.

Dlaczego warto wybrać WaterWipes zamiast chusteczek innych marek?

Nasączane chusteczki WaterWipes to jakość i bezpieczeństwo potwierdzone opiniami milionów mam na całym świecie. Chusteczki WaterWipes Baby to 99,9% wody w połączeniu z 0,1% ekstraktu z grejpfruta - tak powstał najlepszy przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry maluszka.

Produkt nie zawiera chemicznych dodatków drażniących i może być bezpiecznie stosowany nawet przez alergików oraz maluchy z AZS, egzemą, łuszczycą, pieluszkowym zapaleniem skóry i innymi problemami skórnymi.

WaterWipes chusteczki nawilżane wodą posiadają pozytywną opinię Allergy Society UK. Są polecane przez położne na wielu oddziałach ginekologicznych na całym świecie. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Jak narodził się pomysł na chusteczki WaterWipes?

Twórcą WaterWipes jest Edward McCloskey, tata który poszukiwał dla swojej córeczki chusteczek nawilżanych, które nie będą podrażniały jej delikatnej skóry. Potrzebował alternatywy dla produktów dostępnych w sklepach, które w składzie miały mnóstwo chemicznych substancji, nawet gdy w nazwie było hasło "sensitive". Nie mogąc znaleźć takich produktów, sam stworzył alternatywę z najkrótszym składem na rynku. Chusteczki WaterWipes powstały na bazie czystej wody i odrobiny ekstraktu owocowego. Chusteczki nasączane wodą WaterWipes to efekt dbałości rodzica o bezpieczeństwo własnego dziecka.