Reklama

Luźna uprząż jest niebezpieczna - i zdarza się częściej, niż myślisz!
Badania pokazują, że 49,3% dzieci w fotelikach dla maluchów nie ma prawidłowo dociągniętych pasów uprzęży, a w 63% tych przypadków, błąd ten test klasyfikowany jako poważny*. Luźna uprząż stanowi poważne zagrożenie dla dziecka, ponieważ może go nie zabezpieczyć w trakcie kolizji lub wypadku tak, jak powinna.
Rodzice często po prostu nie zdają sobie sprawy z tego, jak mocno uprząż powinna być dociągnięta, by zapewnić dziecku odpowiednie bezpieczeństwo.

ROZWIĄZANIE: System automatycznego dociągania uprzęży Active Retract Harness™ stworzony przez Holmbergs Safety System

Rozpoczynamy rewolucję w zapinaniu dzieci w foteliku samochodowym. Inni za nami podążą.

iZi Modular A X1 i-Size posiada system automatycznego dociągania uprzęży Active Retract Harness™ - jedyna uprząż, która pomaga zapiąć Twoje dziecko. BeSafe, we współpracy z Holmbergs Safety System, jako pierwsza marka wprowadza zupełnie nowy sposób zapinania dzieci w foteliku dziecięcym.

Niespotykany do tej pory system automatycznego dociągania uprzęży, posiada zaawansowaną konstrukcję wewnętrznego zwijacza pasów, który nieustannie je dociąga. Wystarczy, że rodzic pociągnie szelki ramienne do góry tak, by dobrze przylegały do dziecka. I gotowe.

BeSafe, we współpracy z Holmbergs Safety System, jako pierwsza marka wprowadza zupełnie nowy sposób zapinania dzieci w foteliku dziecięcym. Niespotykany do tej pory system automatycznego dociągania uprzęży, posiada zaawansowaną konstrukcję wewnętrznego zwijacza pasów, który nieustannie je dociąga. Wystarczy, że rodzic pociągnie szelki ramienne do góry tak, by dobrze przylegały do dziecka. I gotowe.

System ten po raz pierwszy wprowadzamy w foteliku BeSafe iZi Modular A X1 i-Size.


iZi Modular A X1 i-Size - najważniejsze cechy

  • system automatycznego dociągania uprzęży Active Retract Harness™ stworzony przez Holmbergs Safety System
  • zagłówek wykonany w technologii Dynamic Force Absorber™
  • ergonomiczne nakładki na pasy uprzęży Ergo-Move Shoulder Pads™
  • dopasowujące się do dziecka wkładki Two-Fit Cushions™
  • dodatkowa ochrona boczna SIP+ z nowym systemem nakładania na fotelik

 

BESAFE DYNAMIC FORCE ABSORBER™
Dzięki pochłaniaczowi energii Dynamic Force Absorber™, fotelik BeSafe iZi Modular X1 i-Size jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązanie umieszczone w zagłówku fotelika, które zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka.
Wykonany jest ze specjalnych materiałów i konstrukcji o różnych strefach elastyczności, które optymalnie pochłaniają siły podczas zderzenia bocznego poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie, i pozostawanie bardziej sztywnym po zewnętrznej stronie.

Gdzie kupić

marko-baby.pl od: 1699