Reklama

Smartwatch Garett Kids Sun 4G to prawdziwe centrum dowodzenia na nadgarstku, które ucieszy dziecko i zapewni spokój rodzicom. Wyposażony został w funkcję pomiaru temperatury ciała, pulsu, ciśnienia i natlenienia krwi. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS możemy szybko sprawdzić lokalizację dziecka oraz wyznaczy bezpieczny obszar do zabawy, przy pomocy GEOogrodzenia. „Smart” zegarek posiada przycisk SOS, który umożliwia natychmiastowe połączenie ze wskazanymi wcześniej numerami.

Wśród funkcji opiekuńczych możemy również znaleźć opcję zdalnego podsłuchu oraz wykonania zdjęcia wbudowanym w zegarku aparatem, z poziomu smartfona opiekuna.

Smartwatch Garett Kids Sun 4G z powodzeniem może zastąpić telefon – dzięki wideorozmowom oraz połączeniom głosowym dziecko może być w stałym kontakcie z rodzicami, dziadkami czy przyjaciółmi.

Wodoszczelna obudowa sprawia, że komponenty zegarka są bezpieczne podczas każdej zabawy, a on sam pozwoli udokumentować szczęśliwe chwile i przechować je w formie zdjęć.

Wbudowany system Android zapewnia jeszcze więcej możliwości, m.in. pozwala na zmianę tarczy i dodanie planu lekcji. Nowoczesny design i bogate wnętrze to połączenie idealne, co powoduje, że smartwatch jest jednym z najbardziej pożądanych przez dzieci nowinek technologicznych.

Gdzie kupić

garett.com.pl od: 549