Reklama

Wózek EVERYDAY 2 w 1 lub 3 w 1 sprawdzi się zarówno na miejskim chodniku, jak i na utwardzanej drodze. Regulowana amortyzacja na ramie i w kołach sprawi, że spacer będzie dla maluszka wygodny. Budka w gondoli i spacerówce jest powiększana do ponad 90 stopni. Jest wodoodporna i ma filtr UPF50+, żeby jeszcze skuteczniej chronić Twojego malucha.

EVERYDAY to wózek na każdą pogodę - budka ochroni dziecko zarówno przed słońcem, jak i zimnym wiatrem oraz deszczem. Gondola i spacerówka mają duże budki, które wyposażono w panel wentylacyjny. Podczas upalnych dni zapewniają przepływ powietrza. Gondolę w wózku zaprojektowano tak, by można było ją łatwo wypiąć ze stelaża i wziąć ze sobą, chwytając za specjalny, solidny uchwyt. Potwierdzeniem bezpieczeństwa tego rozwiązania jest norma EN 1466, która określa możliwość przenoszenia dziecka w gondoli.

Gondola w wózku EVERYDAY składa się na płasko. Siedzisko spacerówki jest głębokie, szerokie i miękkie. Na dodatek wyposażono je w dodatkowe osłony boczne, które chronią dziecko przed zimnym wiatrem i zwiększają bezpieczeństwo podróży. Rodzic może bez problemu rozłożyć oparcie spacerówki do pozycji leżącej dzięki stopniowej regulacji do 3 pozycji: siedzącej, półleżącej i leżącej.

Oparcie rozkładane jedną ręką. EVERYDAY dopasowano także do rodzica. Teleskopowa rączka ma aż 3 poziomy regulacji, dzięki którym prowadzenie wózka jest przyjemne dla każdego, niezależnie od wzrostu. A dla większej wygody rączkę pokryto miłą w dotyku ekoskórą.

EVERYDAY ma centralny hamulec STOP & RIDE, który w całości obsługiwany jest od góry. Wózek EVERYDAY wyposażono w komplet praktycznych akcesoriów: uchwyt na kubek, moskitierę, folię przeciwdeszczową, śpiworki na nóżki (do gondoli i osobno do spacerówki), osłonę przeciwsłoneczną i uniwersalne adaptery.

więcej: https://kinderkraft.com/pl/freedom/