Reklama

Ten piękny widok możemy stracić z oczu jeśli nie zmienimy naszych nawyków zakupowych. Dlatego kolekcja Save the Ocean - to nasz głos w ważnej sprawie! Chcemy przypominać każdemu o codziennym dbaniu o naszą planetę – o nasz Dom. 

Projektując kolekcję Save the Ocean mieliśmy na uwadze obecną sytuację, w której naszych Najmłodszych dotykają coraz częściej problemy alergii skórnych. Jednym ze sposobów przeciwdziałania alergiom i ich nieprzyjemnym konsekwencjom są bezpieczne tekstylia oraz ich pielęgnacyjne właściwości.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą kolekcję Save the Ocean, która:

  • Wspiera bezpieczeństwo i posiada prozdrowotne właściwości – wszystkie elementy kolekcji wykonane zostały z najwyższej jakości połączeń włókien algowo - bambusowych, które kojąco wpływają na skórę maluszka, wolne są od bakterii E. coli i paciorkowców oraz posiadają certyfikat OEKO TEX Standard 100 w najbardziej restrykcyjnej klasie 1. Te wszystkie starania oznaczają gwarancję, że nasze tekstylia są bezpieczne zarówno dla skóry jak i środowiska.
  • Odpowiada na potrzeby dziecka i rodziców – spośród 18 rożnych elementów konfekcji dziecięcej w kolekcji Save the Ocean obok takich bestsellerów jak okrycia, ręczniczki czy pieluszki - prezentujemy zupełnie nowe produkty( pareo, myjka, pledy i kocyki ), które mogą służyć zarówno maluszkom, jak i ich Mamom.
  • Jest innowacyjna – do stworzenia tej kolekcji wykorzystaliśmy dobroczynne włókno algowe SeaCELL będące koncentratem minerałów unoszących się w wodach oceanu. W połączeniu z włóknem bambusowym daje fenomenalne ukojenie dla wrażliwej i podrażnionej skóry. Po raz pierwszy zastosowaliśmy włókno algowe od wewnętrznej strony ręczniczków dziecięcych dzięki czemu bezcenne oceaniczne minerały mają kontakt z ciałkiem maluszka tuż po kąpieli.
  • Ekologia - Save the Ocean to pierwsza kolekcja w portfolio produktowym BAMBOOline pakowana bez zbędnej folii. Wszystkie produkty są obrandowane jedynie taśmą i etykietami. Dzięki temu kilkanaście tysięcy torebek plastikowych nie trafi na wysypiska.

Gdzie kupić

bamboo-line.pl od: 29,99