Reklama

Bezpieczne urządzenie medyczne:

W fazie rozwoju produktu specjaliści otolaryngolodzy pomogli w stworzeniu aspiratora do nosa uwzględniającego wszystkie istotne zagadnienia medyczne. To najnowocześniejsze urządzenie medyczne generuje najwyższą bezpieczną siłę ssania, zgodną z międzynarodowymi zaleceniami naukowymi.

Łatwy do czyszczenia:

Głowica Colibri to jedyny element urządzenia, który wymaga czyszczenia po użyciu aspiratora. Może być rozłożona na części i łatwo umyta pod bieżącą wodą. Żadne dodatkowe filtry nie są potrzebne.

Wolny od BPA:

Nosiboo troszczy się o Wasze bezpieczeństwo, dlatego też wykorzystuje wyłącznie materiały nieszkodliwe dla człowieka. Gwarantują to rygorystyczne i szczegółowe testy.

Design przyjazny dziecku:

Maluszki nie zawsze są świadome tego, że oczyszczając ich noski rodzice chcą dla nich jak najlepiej. Uroczy wygląd Nosiboo Pro jest doskonałym sposobem na to, by odwrócić uwagę małych pacjentów w czasie pracy aspiratora.

Pełna kontrola nad siłą ssania:

Każde dziecko i każde przeziębienie są inne, dlatego też Nosiboo Pro posiada przycisk regulacji mocy. Siła ssania może być regulowana, by dopasować ją do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny. I, jak zawsze, bezpieczeństwo przede wszystkim! Maksymalna moc ssania została określona przez otolaryngologów, by zagwarantować, że absolutnie żadna krzywda nie może zostać wyrządzona dziecku, nawet w przypadku niewłaściwego użytkowania urządzenia.

Europejski, nagradzany design:

Nosiboo Pro zdobył najważniejsze międzynarodowe nagrody w dziedzinie designu za swój unikalny, wyróżniający się wygląd i sposób działania. Otrzymał także pieczęć zaufania rodziców. Nosiboo Pro został zaprojektowany i wyprodukowany w Europie. Twórcami jest dwóch tatusiów, którzy zmagali się z nieprzespanymi nocami z powodu kataru ich dzieci.

więcej: https://pl.nosiboo.eu/product/nosiboo-pro-nasal-aspirator/