Reklama

Miękka, silikonowa lampka w wersji z głośnikiem pomoże wyciszyć i przenieść malucha w bajkowy świat. Nowa, dodatkowa funkcja głośnika, działa za pomocą Bluetooth. Dzięki niemu możemy połączyć Misia z różnymi bezprzewodowymi urządzeniami. Na telefonie sami wybierzemy, co chcemy puścić dzieciom - ulubioną bajkę czy kołysanki. Może to być także bajka o Misiu, który boi się ciemności, a w konsekwencji się z nią zaprzyjaźnia.

 

Bajka skradła serce naszym dzieciom i naprawdę pomaga przezwyciężać strach ciemności.

Lampka z głośnikiem nie nagrzewa się, jest miękka, przyjemna w dotyku, zrobiona z certyfikowanego, bezpiecznego, wolnego od BPA silikonu.

Produkt jest przyjazny środowisku, bo zamiast wymiennych, jednorazowych baterii używamy wbudowanej baterii (litowej), które się ładuje poprzez dołączony kabel USB typ C.

Lampka łagodnie zmienia kolory, a za pomocą pilota można zmienić natężenie światła, wybrać kolor i sposób zmiany tych kolorów.

Dodatkową funkcją jest możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia lampki (należy przycisnąć główny włącznik przez 4 sekundy).

Lampka działa na poklepywanie lub można nią sterować za pomocą pilota. Jeśli włączymy głośnik, to kolor świecenia lampki możemy zmieniać za pomocą przycisku na dole lub pilota (funkcja poklepywania działa z wyłączoną funkcją głośnika).

więcej: https://rabbitandfriends.eu/pl/content/18-lampka-glosniczki