Reklama

W czasach, kiedy nawet zwyczajna zabawa lub gra przestały być czynnościami w pełni beztroskimi, z pomocą przychodzą całkowicie bezpieczne książeczki ekologiczne! Wyprodukowane w ekologicznej fabryce, z certyfikowanych surowców, opatrzone certyfikatem Ecofriendly Book. Pokryte opatentowaną powłoką biobójczą Biocidal Coating bezpieczną dla dziecka, ale wrogą bakteriom, wirusom i drobnoustrojom.

Seria 4 książeczek-harmonijek dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy, podążających za etapami rozwoju niemowlęcia: zaczynająca od prostych, kontrastowych czarno-białych ilustracji (Moje pierwsze kształty), poprzez pierwsze proste obrazki z plamą wyraźnego koloru (Moje pierwsze kolory), aż po książeczki obrazkowe, wspierające maluchy w poznawaniu otaczającego je świata (Moje pierwsze zwierzęta), a nawet… smakowania go (Moje pierwsze owoce i warzywa).

Moje pierwsze kształty

Dzięki bardzo prostym czarno-białym obrazkom niemowlę, którego wzrok właśnie zaczyna się kształtować, wyostrzać, otrzymuje odpowiednie dla swojego wieku bodźce zmysłowe. Jego wzrok uczy się odróżniać przedmiot od tła, na którym jest narysowany. Książeczka stymuluje rozwój wyobraźni, pomaga kształtować ostrość wzroku i pielęgnować więź pomiędzy dzieckiem a rodzicami.

Wiek: 0+

Moje pierwsze kolory

Proste czarno-białe ilustracje dostarczają niemowlęciu, którego wzrok dopiero się kształtuje, właściwych bodźców zmysłowych, pomagając mu wyodrębniać obiekt z kontrastowego tła oraz wprowadzając pierwsze plamy wyrazistych kolorów. Książeczka stymuluje rozwój wyobraźni, jest cennym narzędziem w kształtowaniu ostrości wzroku i pomaga pielęgnować bliskość między dzieckiem a rodzicami.

Wiek: 3mies.+

Moje pierwsze zwierzęta

Pierwsze pełnobarwne, ale proste w swej formie ilustracje rozwijają zdolności poznawcze i sensoryczne oraz wspomagają rozwój wzroku małego dziecka. W tym wieku maluch żywo reaguje na oglądane obrazki i sam manipuluje książeczką, co ćwiczy jego zdolności manualne i motorykę małą. Wspólna „lektura” angażuje dorosłego w zabawę i wspiera zacieśnianie więzi emocjonalnych między dzieckiem a rodzicami. Książeczka pomaga rozwijać wyobraźnię i wyostrza wzrok.

Wiek: 9 mies.+

Moje pierwsze owoce i warzywa

Wielobarwne, ale proste ilustracje owoców i warzyw są znakomitą pomocą w rozwoju poznawczym dziecka, ale również mogą zapoczątkować zaznajamianie go z nowymi kolorami, kształtami i… smakami – książeczka dla rodzica stanowi tym samym wsparcie w rozszerzaniu diety malucha o zdrowe produkty i w wyrabianiu w dziecku prawidłowych nawyków żywieniowych, o rozwoju słownictwa czy nauce kolorów nie wspominając.

Wiek: 12mies.+

Gdzie kupić

Muduko od: 8,99