Reklama

Śpiworki DreamBag – inspirowane naturą, stworzone według jej zasad.
Wsłuchując się w potrzeby dzieci oraz mierząc się z wysokimi wymaganiami rodziców, stworzyliśmy linię śpiworków dla dzieci DreamBags, łączących w sobie: bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz piękny design. Zestawienie sprytnych rozwiązań z potencjałem wełny merino dało początek zupełnie nowemu spojrzeniu na komfort i jakość snu najmłodszych. Dzięki unikalnym właściwościom termicznym wełny merino, śpiworki DreamBags są całoroczne. Zimą otulają przyjemnym ciepłem, latem izolują od upału.

DreamBags są w 100% naturalne i przewiewne. Wełna merino wychwytuje pot, kiedy ten ma jeszcze postać pary wodnej, dzięki czemu skóra dziecka zawsze pozostaje ciepła i sucha. Śpiworki DreamBags podążają za potrzebami dziecka od urodzenia, aż do 7 roku życia! Otulacz HugBag odtwarza warunki jakie panowały w brzuszku mamy.

SleepBag rośnie z dzieckiem, gwarantując pełną swobodę ruchu dla nóżek. Modele dla starszych dzieci, SindBag z nogawkami, zostały zaprojektowane tak, by mogły służyć dziecku nawet przez 3 lata – to dosłownie śpiworki tysiąca i 1 nocy!

Śpiworki DreamBags są ergonomiczne, nie krępują ruchów dziecka, współpracują z ciałem. Rozwiązanie dla
najmłodszych dzieci – fasolka HugBag gwarantuje przyjemne otulenie oraz pełne bezpieczeństwo dla stawów biodrowych. Diagonalny zamek ułatwia zmianę pieluszki młodszym dzieciom, starszym pozwala na skorzystanie z nocniczka lub toalety bez konieczności zdejmowania śpiworka – zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Wełna merino jest hipoalergiczna, antystatyczna (dosłownie odpycha kurz) i antybakteryjna – dzięki temu DreamBags stanowią idealne rozwiązanie dla małych alergików i astmatyków. W przeciwieństwie do syntetycznych rozwiązań pościelowych – rozwiązania DreamBags są odporne na działanie ognia. Merino nie posiada typowego dla wełny zapachu, nie absorbuje również zapachów z zewnątrz – dzięki czemu śpiworki DreamBags długo pozostają czyste i świeże.

Śpiworki zostały zaprojektowane z troską o najmniejsze detale:

  • zabezpieczają delikatną skórę dziecka przed kontaktem z zamkiem błyskawicznym,
  • nie posiadają drażniących metek,
  • miękkie i delikatne rzepy nie powodują podrażnień,
  • a otworyna pas bezpieczeństwa umożliwiają podróż samochodem.

Użyte materiały, ekologiczna wełna merino oraz organiczna bawełna, posiadają certyfikaty GOTS i Oeko-Tex,
gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Śpiworki szyte są w Polsce, co daje możliwość bieżącej kontroli jakości produkcji oraz pewność najwyższych standardów i warunków pracy. Ekologicznie i etycznie!
Bajecznie delikatne, ultralekkie i komfortowe – sprawdzą się w domu, w podróży i na spacerze.

https://marsupiale.com/