Reklama

Wszystkie koła są bezobsługowe i pokryte gumą dla lepszej przyczepności. Skrętne koła przednie z możliwością blokowania umożliwiają łatwe wykonanie manewru zawracania a wyjątkowe zawieszenie zapewniają, że każdy spacer jest wygodny zarówno dla dziecka jak i rodziców niezależnie od tego, czy to spacer za miastem po nierównym podłożu, czy miejski wypad po gładkim chodniku. Rodzice docenią regulowaną teleskopową rączkę, która pozwala dopasować wózek do wzrostu a specjalna konstrukcja tylnego zawieszenia pozwala wysokim osobom stawiać naturalne kroki. Hamulce typu flip-flop są bezpieczne dla obuwia i odkrytych stóp. Pojemny kosz o ładowności 5 kg pomieści zakupy i niezbędna podczas każdego spaceru drobiazgi. System składania jedną ręką wózka do kompaktowych rozmiarów wraz z siedziskiem spacerowym docenią często podróżujący rodzice.
Obszerna składana na łasko gondola z systemem wentylacji zarówno w panoramicznej budce jak i w szczycie gondoli zapewnia nieograniczony dopływ powietrza. Płaskie dno gondoli i wysokiej jakości materacyk z gąbki pokryty bambusowym pokrowcem zapewnia maluszkowi komfort snu podczas spacerów. Gondolę wraz z dzieckiem można przenosić dzięki wbudowanemu uchwytowi a system łączników gondoli z ramą do maksimum ułatwia jej obsługę.


Innowacyjne siedzisko spacerowe montowane na ramie wózka przodem lub tyłem do kierunku jazdy zapewnia dziecku komfort w całym zakresie użytkowania. Można je rozłożyć do całkowicie płaskiej pozycji co umożliwi dziecku sen podczas spaceru. Obszerna budka z dodatkowym daszkiem zapewnia maksymalną ochronę dziecka przed warunkami atmosferycznymi mogącymi zepsuć spacer. Otwierana z dwóch stron i uchylana barierka pozwala dziecku wygodnie zająć pozycję w siedzisku wyposażonym w komfortowy zagłówek, system pasów HERO (patent RECARO) które dodatkowo po wyjęciu dziecka odchylają się wraz z klamrą krokową. System regulacji wysokości zagłówka i pasów zaczerpnięty jest z fotelików samochodowych co podkreśla silne korzenie i ogromne doświadczenie marki RECARO w tej kategorii.

https://www.recaro-kids.pl/celona.html