Reklama

Kolekcja PREMIUM dla wymagających chłopców, którzy lubią zabawę modą z odrobioną magii. Ciemno szara podeszwa i skarpeta w odcieniu jasnej szarości w połączeniu z delikatnym wzorkiem białych linii, tworzy modną i ponadczasową całość. Buciki zostały precyzyjnie wykończone główką misia, który jest ulubionym symbolem wszystkich małych dzieci. Kolekcja butów dla dzieci Attipas TWO STYLE wyróżnia się ciekawym, nieco magicznym trikiem. Otóż wystarczy wywinąć górę skarpety na drugą stronę, aby uzyskać zupełnie inny wzór! W zależności od interpretacji może to być radiowóz policyjny lub karetka pogotowia. A ponieważ czynność ta jest niezwykle prosta, a efekt wręcz magiczny to możecie być pewni, że nawet najbardziej oporna na wkładanie butów stopa, ulegnie tej magii bez zbędnych grymasów😊 Nie od dzisiaj wiadomo, że uczymy dzieci poprzez zabawę, ale odkąd jest obuwie dziecięce Attipas Two Style bawimy poprzez ubieranie!
Stonowana kolorystyka i męskie atrybuty wzorów przyciągną spojrzenia kolegów i koleżanek z podwórka, żłobka czy przedszkola. A zastosowana „magia” zaczaruje niejednego małego odkrywcę😊 Dlatego Attipasy są ulubionymi butami dzieci.
Elastyczna, antypoślizgowa oraz oddychająca podeszwa doskonale poradzi sobie z trudem zdobywania placów zabaw czy podczas odkrywczych wędrówek po lesie i szybko się nie zabrudzi. A nawet jeśli buciki się zabłocą, to wystarczy je wrzucić do woreczka do prania bielizny i wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Buty Attipas zostały opracowane we współpracy z Wydziałem Ortopedii Uniwersytetu Narodowego w Seulu i wykorzystały wyniki współczesnych badań nad rozwojem stopy dziecka. Istotą stworzenia idealnych butów dla dziecka była budowa stopy nowonarodzonego dziecka, która nie jest wypełniona sztywnymi kośćmi, ale miękką i elastyczną tkanką chrzęstną, której nawet nie sposób zarejestrować na zdjęciu rentgenowskim. Każde odkształcenie chrząstki może negatywnie wpłynąć na cały system ruchu dziecka. Dlatego bardzo ważne jest, aby dziecięca stopa miała jak najbardziej naturalne środowisko i nic nie powinno uniemożliwiać jej swobodnego ruchu. 
Pozytywny wpływ naturalnego chodu na cały organizm potwierdzają naukowcy specjaliści z całego świata, a chodzenie i bieganie boso stają się coraz bardziej popularne we wszystkich rozwiniętych krajach USA i Europy. 
Wszelkie sztucznie zmienione środowisko stopy takie jak sztywny zapiętek i podeszwa, jest dużym obciążeniem dla nóg dziecka. Statystyczne dziecko codziennie pokonuje średnio 18.000 kroków, więc buty w których się porusza powinny być lekkie i nie stanowić obciążenia dla stopy. Zadaniem dziecięcych butów Attipas jest wspieranie stóp w ich naturalnym rozwoju.
Wszystkie modele dziecięcych butów Attipas pomagają prawidłowo uformować stopy dzieci sprawiając, że doświadczają prawie chodzenia na boso. Buty Attipas są niezwykle miękkie, elastyczne i naśladują kształt stopy dziecka, aby ułatwić naturalny rozwój nóg dziecka. Co ważne, z uwagi na unikalny kształt i lekkość Attipasów, dzieci przyzwyczajają się do nich bardzo szybko, dużo chętniej i pewniej zaczynają chodzić, a co najważniejsze – nie ściągają ich z nóg!
Pierwsze kroki dziecka powinny być stawiane prawidłowo, ponieważ są podstawą właściwej postawy i chodu przez całe życie! 
Attipasy są dziecięcymi butami teraźniejszości i przyszłości. W ciągu ostatnich lat popularność Attipasów wzrosła także w Polsce, które nieustannie cieszą się uznaniem nie tylko mam, ale też lekarzy i fizjoterapeutów.

Charakterystyka:
• ultralekkie i elastyczne buciki dla dzieci, łatwe do zakładania i zdejmowania
• obuwie dziecięce Attipas dedykowane jest także dzieciom z wysokim podbiciem
• rekomendowane przez fizjoterapeutów i ortopedów dziecięcych
• bezpieczne i antypoślizgowe buciki do nauki chodzenia
• pierwsze buty dla dziecka, które doskonale wentylują stopy, odprowadzają ciepło i uniemożliwiają przepocenie
• optymalnie zaprojektowane buty dziecięce - Big Toe Box - buciki są szerokie w palcach i zapewniają wystarczająco dużo miejsca i swobody, dzięki czemu są traktowane jako buty zdrowotne
• Attipasy mają opatentowany kształt, który powstał po 7 latach intensywnych badań przy współpracy z Uniwersytetem w Seulu
• buty dziecięce Attipas są nietoksyczne (TPR) i wykonane wyłącznie z przebadanych certyfikowanych i bezpiecznych dla dzieci materiałów, wolne od kleju i formaldehydu, potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwa wydanymi przez TUV (German Test Institute) oraz KCL (Korea Confirmity Laboratories)
• dzięki rozciągliwej skarpecie i elastycznej budowie, buty dla dzieci Attipas będą najlepszym rozwiązaniem dla dzieci, których stopy charakteryzują się wysokim podbiciem
• Attipaski to także kapcie dziecięce, idealne dla małych alergików ze względu na wyeliminowanie materiałów mogących powodować uczulenia.
Korzyści:
Każda mama i tata poszukują produktów najlepszych, pod każdym względem, dla swojego dziecka. Wybór, jakiego trzeba dokonać, decydując się na pierwsze buty dla dziecka, to trudna i odpowiedzialna decyzja. Buciki dla dzieci Attipas zostały zaprojektowane tak, aby kochający rodzice nie musieli dokonywać tego wyboru ze świadomością konieczności pójścia na niekorzystny kompromis. Pierwsze buty dla dziecka, ich największego skarbu, zapewniają bowiem i bezpieczeństwo i zdrowie stóp, idealne warunki mechaniczne, pozwalają na stymulację u dziecka różnych zmysłów, w tym czucia i równowagi, nie zapominając o poczuciu estetyki dzięki unikatowemu i wysmakowanemu designowi.
Materiał:
• Warstwa wierzchnia (skarpeta): bawełna 80%, elastan 17%, przędza gumowa 2%, przędza poliuretanowa 1%.
• Podeszwa - nietoksyczny, high-tech TPR
• Buty dziecięce Attipas są wolne od kleju i formaldehydu, są produkowane w Korei, która przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa materiałów i całego procesu produkcji; ma jedne z najwyższych standardów bezpieczeństwa na świecie.
Przeznaczenie:
Ze względu na swoją ergonomiczną konstrukcję, będącą wynikiem 7-letnich badań oraz kinetycznych i fizjodynamicznych testów sposobu chodzenia małych dzieci, prowadzonych przez Seoul University w Korei, buty dla dzieci Attipas mają wiele zastosowań, są uniwersalne, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, od niemowlaka począwszy, na przedszkolaku skończywszy i mogą służyć jako: pierwsze buty dla dziecka, buciki do nauki chodzenia, kapcie dla niemowlaka, kapcie dziecięce do noszenia w domu lub w żłobku, kapcie dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także jako obuwie do zabaw na świeżym powietrzu, które można szybko odświeżyć pod bieżącą wodą lub, w przypadku większych zabrudzeń, uprać w pralce, unikając jedynie wybielaczy i silnych detergentów.

https://attipas.pl/sklep/two-style/two-style-gray