Reklama

Chroni przed deszczem, śniegiem, wiatrem oraz oddycha. Jest dedykowany dla niemowlaków i najmłodszych dzieci od 3 m-cy do 3. roku życia, a także dla starszych dzieci od 3 do 6 lat. Zalecana temperatura otoczenia od -15°C do +5°C, przy czym może być stosowany do maks. -25°C.
Dzięki wykorzystanym materiałom o bardzo dobrych parametrach technicznych (wodoodporność – 10.000 mm, oddychalność - 5.000 g/m2/24h i wiatroszczelność) i bardzo ciepłemu, lekkiemu wypełnieniu Thermolite® Core, zapewni maluchowi skuteczną ochronę nawet w najzimniejsze dni. Jednocześnie jest cienki, wygodny i nie krępuje ruchów dziecka, zapewniając mu komfort i pełną swobodę podczas spacerów i zabaw na śniegu.
Kombinezon (w rozmiarach 62 do 92 cm) wyposażony jest w długi zamek błyskawiczny (kończący się na plecach), co ułatwia zmianę pieluszki. Dzięki specjalnym odwijanym mankietom na rękawkach i nogawkach, w zależności od pogody i wygody można stosować opcję odsłoniętych bądź zakrytych dłoni i stóp. 
Kombinezon (w rozmiarach 98-104 do 110-116 cm) wyposażony jest w długi zamek błyskawiczny (kończący się nad kolanem), łaty (wzmocnienia) na kolanach, pupie, kostkach; ściągacze na rękawach i nogawkach, 2 kieszenie zapinane na zamek, odpinane gumowe strzemiona na buty i odpinany kaptur. Wyposażony w zamek błyskawiczny YKK - najlepsza jakość i znana marka zamków błyskawicznych.
Kombinezon posiada odblaskowe paski znacznie zwiększające widoczność po zmroku marki 3M™ Scotchlite™. Podobnie jak wszystkie produkty marki Ducksday posiadają atest Oeko-Tex Standard 100 - oznacza to, że odzież nie zawiera szkodliwych chemikaliów ani składników.

www.instagram.com/ducksdaypolska