Reklama

THULE Sleek zajmuje bardzo mało miejsca, doskonale się prowadzi, jest lekki, zwrotny i łatwo się składa. THULE Sleek rośnie razem z Twoją rodziną. Pierwsze dziecko: wózek głęboki z gondolą, następnie spacerówka. Narodziny drugiego dziecka? Na tej samej ramie skonfigurujesz zestaw gondola+spacerówka. Gdy dzieci podrosną zamontujesz 2 spacerówki. Jeśli urodziły się bliźnięta możesz zamontować dwie gondole, a potem dwie spacerówki. Łącznie masz do dyspozycji aż 13 różnych kombinacji! 

Thule Sleek wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i doskonałą zwrotnością, jest lekki i bardzo komfortowy – zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzięki niezależnej amortyzacji wszystkich kół, świetnie zdaje też egzamin na nierównych nawierzchniach i wybojach, np. podczas wycieczki za miasto. Wózek pozostaje też jednym z najlżejszych, najbardziej zwrotnych i eleganckich wózków w swojej klasie.

Każda rodzina, w zależności od potrzeb i wieku dzieci, może skonfigurować wózek odpowiednio do swoich potrzeb. Thule Sleek standardowo oferowany jest z siedziskiem spacerowym. Aby korzystać z wózka od narodzin dziecka, można dokupić do niego gondolę oraz inne akcesoria. Pozwalają one stworzyć wiele różnych konfiguracji wózka. Na przykład: z siedziskiem na wprost, tyłem, z gondolą i z siedziskiem, z fotelikiem samochodowym i z gondolą, z dwoma siedziskami lub dostawką dla trzeciego dziecka. Zestaw dodatkowych akcesoriów daje nawet kilkadziesiąt możliwych konfiguracji. Wystarczy kupić jeden wózek i można korzystać z niego przez wiele lat nawet przy trójce dzieci. 

Thule Sleek spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości. Wózek został przetestowany pod kątem stabilności, wytrzymałości i bezpieczeństwa dziecka w każdej z kilkunastu możliwych konfiguracji wózka. Dokładnie sprawdzono jego funkcjonalność i wytrzymałość podczas miejskich wyjść i eskapad za miasto. Wszystko po to, aby służył on rodzinom przez wiele lat. 

THULE Sleek wyróżnia się dużymi kołami, komfortowym zawieszeniem, skutecznym i wygodnym w obsłudze hamulcem oraz całym zestawem funkcji i akcesoriów zwiększających komfort zarówno rodzica, jak i dziecka (od pojemnego, zamykanego kosza bagażowego, do którego jest wygodny dostęp niezależnie od konfiguracji wózka, przez odchylane wielostopniowo oparcie , obustronnie wentylowaną gondolę, okienko do zerkania na dziecko, aż po adaptery do większości popularnych fotelików samochodowych). 

Wózek oferowany jest w pięciu starannie dobranych kolorach – Grey Melange, Midnight Black, Shadow Grey, Navy Blue i Energy Red. THULE Sleek jest dostępny w sklepach od sierpnia 2018 roku.

https://scandinavianbaby.pl/product-pol-5666-Thule-Sleek-zestaw-siedzisko-spacerowe-gondola-Grey-Melange.html