Reklama

Linnea Mamma Baby to najnowsza marka firmy Olcelli Farmaceutici srl, która aktywnie prosperuje na rynku farmaceutycznym już od ponad 70 lat. 
Najnowsze produkty – kosmetyki do mycia i pielęgnacji powstały z myślą o dzieciach, ale sprawdzają się również w pielęgnacji osób dorosłych. Stworzone z miłością, dbałością i wiarą w życie w harmonii ze środowiskiem, naturą i rodziną. 
Wszystkie kosmetyki zostały wytworzone przy użyciu naturalnych ekstraktów pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Zostały przebadane dermatologicznie przez University of Ferrara Center of Cosmetology na obecność niklu, chromu, kobaltu, sztucznych barwników, syntetycznych emulgatorów PEG, parabenów, SLS-ów, SLES-ów oraz zapachów zawierających alergeny. 
Składniki najwyższej jakości przekazywane są z rąk do rąk w prostym i uroczym opakowaniu, które jest łatwo rozpoznawalne i ciekawe dla każdego dziecka.
W ofercie Linea Mamma Baby znajdziemy, między innymi, delikatny szampon do włosów, płyn do mycia, piankę do higieny intymnej dziecka, krem do twarzy i ciała dziecka czy też filtr przeciwsłoneczny. 

http://www.lineamammababy.com/