Reklama


GRIFFIX® - nauka pisania w czterech krokach. Pierwszy na świecie, kompletny system do nauki pisania w skład, którego wchodzą 4 instrumenty piśmienne – kredki woskowe, ołówek, pióro kulkowe i pióro wieczne, dopasowane do każdego etapu nauki pisania. Dba o prawidłowy rozwój chwytu, ułatwiając dziecku naukę pisania od samego początku. Dostępne w wersji dla lewo- i praworęcznych.

1) Kredki woskowe - narzędzie piśmienne przygotowujące do nauki pisania, idealne na etapie przedszkolnym. Pomaga w nauce kształtowania prawidłowego chwytu i ruchów oraz w kontroli nacisku.

2) Ołówek - bardziej precyzyjne narzędzie piśmienne do stawiania pierwszych kroków w pisaniu (litery), idealne na początkowym etapie edukacji szkolnej (zerówka).
W tym okresie ustalona powinna być ręka dominująca (prawo/leworęczność),
wobec czego produkt występuje w dwóch wersjach - dla dzieci lewo- i praworęcznych.

3) Pióro kulkowe - stanowi przygotowanie do pisania piórem wiecznym. Pozwala na naukę płynnych ruchów w procesie pisania. Dwie wersje: dla dzieci lewo- i praworęcznych.

4) Pióro wieczne - ostatni etap nauki pisania polega na kształceniu prawidłowych
form do osiągnięcia stałego, osobistego charakteru pisma. Dwie wersje: dla dzieci lewo- i praworęcznych.

https://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.Store.displayStore.237686./griffix-kredki-woskwe-o%C5%82%C3%B3wki-pi%C3%B3ra-kulkowe-pi%C3%B3ra-wieczne