Reklama

Multifunctional Cover czy wielofunkcyjny pokrowiec, jak sama nazwa wskazuje wyróżnia różnorodne zastosowanie. Pokrowiec/chusta może być użyta jako osłona na samochodowy fotelik niemowlęcy, który ochroni dziecko przed słońcem, wiatrem, deszczem. Kolejną cechą pokrowca jest możliwość użycia go jako chusty do karmienia, która przykrywa dookoła karmiącą mamę i dodaje dyskrecji. Następną funkcją cover-a jest możliwość osłony siedziska wózka sklepowego dla dziecka by zapobiec bezpośredniej styczności z bakteriami.
Ten wielofunkcyjny pokrowiec jest wykonany z bardzo miękkiej ale i trwałej dzianiny. Dzięki temu z łatwością można go dopasować do każdego rodzaju samochodowego fotelika niemowlęcego. W tej chwili oferujemy 10 kolorów i wzorów, które można dobrać do stylu i koloru wózka, fotelika oraz gustu rodzica. Pokrowiec jest bardzo łatwy w obsłudze, a także można go prać w pralce by na bieżąco był czysty i estetyczny w użyciu.
Nasz wielofunkcyjny pokrowiec miał swoją premierę na Targach Kind & Jugend w Kolonii (2016) i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem oraz podziwem. W zeszłym roku pokrowiec był przedstawiony kilku pouplarnym blogerkom, które również pozytywnie się wypowiedziały na jego temat.Cover jest jeszcze niedostępny w ogólnej sprzedaży na naszej stronie, promocja i premiera jest planowana na 14.11.2016więcej: http://titot.pl/