Reklama

Luksusowy śpiworek do gondoli i spacerówki, idealny na 4 pory roku, dzięki wyjmowanej warstwie wewnętrznej.

Zaprojektowany z myślą o 3-letnim komforcie, ten dwuwarstwowy, wygodny, uniwersalny śpiworek zapewnia ciepłotę, którą w zależności od potrzeb, można regulować. Śpiworek składa się z dwóch niezależnych warstw. Warstwa zewnętrzna w zależności od modelu, wykonana jest z zapewniającej maksymalną ochronę przed deszczem i wiatrem tkaniny Taslon (o świetnych parametrach wodoodporności 5000mm, wiatroszczelności i oddychalności 3000mm) lub odpornego na wilgoć, zapewniającego ochronę przed deszczem, wiatrem i zimnem, polaru Fleece.

Wyjmowana warstwa wewnętrzna, wykonana z miękkiego, puchatego polaru otula oraz zapewnia dodatkową izolację i przytulność nawet w największe mrozy! Dodatkowo dzięki niej śpiworek jest bardzo higieniczny, gdyż jego wewnętrzną warstwę można prać częściej, bez potrzeby prania całego śpiworka.

Ten śpiworek dzięki sprytnym otworom pasuje do każdej gondoli i spacerówki z 3 lub 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa. Specjalnie wyprofilowany kształt zapewnia komfort siedzącemu dziecku, a odblaskowa lamówka zwiększa bezpieczeństwo w czasie wieczornych spacerów. Dodatkowo, w wersji z wodoodpornej tkaniny Taslon posiada antypoślizgową naszywkę z tyłu, zabezpieczającą przed zsuwaniem się siedzącego malucha. Śpiworek posiada regulowane zapięcie na rzep, dzięki czemu nadaje się do użytku od 6 miesięcy aż do 3 lat.

Niepowtarzalny design zapewnia kunsztowny, folklorystyczny wzór (wersja wodoodporna) lub wypukła struktura w folklorystyczny wzór (wersja polarowa).

więcej:
https://www.lodger.com/en-pl/products/multifunctionals

https://www.lodger.com/en-pl/produkty/1335,-37488/footmuff

https://www.lodger.com/en-pl/produkty/1335,-40006/cosy-toes-footmuff