Reklama

Kiedyś tego nie było i jakoś żyjemy

O tak, ulubione słowa naszych mam i babć. Bo przecież dziecko było również nakarmione i szczęśliwe. To prawda, tylko jakim kosztem? Cięższej pracy i braku udogodnień. Wygotowywanych pieluch i pierwszych zupek mozolnie przecieranych przez sito. Dzisiaj nowe technologie pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i mają sprawić, żeby codzienna pielęgnacja dziecka stała się prostsza i przyjemniejsza. Nawet jeśli maluch nie potrzebuje w rozwoju tych wszystkich sprzętów, to tobie, mamo, tato, ma być łatwiej.

Wybraliśmy kilka  hitowych produktów. Czy musisz je mieć, aby otoczyć maluszka maksymalną opieką? Pewnie nie. Czy sprawią, że pielęgnacja dziecka nie była jeszcze tak wygodna? Zdecydowanie tak!

1.     Leżaczki i krzesełko do kąpieli Angelcare ( https://www.nagrodarodzicow.pl/produkt/?id=8241 )

O tak, kąpiel w pielęgnacji jest podstawą i nieraz wywołuje przyspieszone bicie serca. Świetnie, jeśli maluszek lubi taplać się w wodzie i sprawia mu to przyjemność. Gorzej, gdy kąpiele są okupione łzami i stresem. Powodów, dla których coś jest nie tak, może być mnóstwo. Temperatura, bodźce, oświetlenie, cierpnące ręce rodzica, często mającego wątpliwości, jak prawidłowo podtrzymywać maluszka w wodzie. Z pomocą przychodzą właśnie leżaczki i krzesełko do kąpieli Angelcare. Są one genialnym rozwiązaniem i złotym środkiem na rozwiązanie wielu wodnych trudności. Co więcej, kończymy z kąpielami, w których jeden rodzic podtrzymuje dziecko, a drugie myje. Czas na wygodną, bezpieczną i co ważne – spokojną wieczorną pielęgnację.

2.     Inhalator siateczkowy Mesh z nebulizatorem AGU N8 Tomichi ( https://www.nagrodarodzicow.pl/produkt/?id=8321 )

Kto choć raz musiał zmierzyć się z dziecięcym przeziębieniem lub infekcją górnych dróg oddechowych, wie, jakim potrafi być trudnym doświadczeniem. Szczególnie u maluszków, które jeszcze nie siadają, jest utrapieniem dla nich samych i ich rodziców. Wiemy, że trzeba jednak szybko działać, ponieważ infekcje lubią się rozrastać i z małego kataru potrafi rozwinąć się choroba. Pediatrzy często zalecają inhalacje, a zakup odpowiedniego sprzętu okazuje się być niezbędny. Inhalator siateczkowy Mesh z nebulizatorem Tomichi jest cichy i wygodny. Pracuje szybko i precyzyjnie, sprawdzając się również w podróży.

3.     Nosiboo Pro Elektryczny aspirator do nosa ( https://www.nagrodarodzicow.pl/produkt/?id=8073 )

Niby zwykły katarek, a potrafi być groźny! Wiemy, że w czasie infekcji nosek powinien być regularnie oczyszczany, tylko jak to zrobić, gdy dziecko nie potrafi jeszcze samodzielnie wydmuchiwać? Szczególnie u maluszków nie siadających zalegająca wydzielina staje się niebezpieczna, stwarzając ryzyko rozwoju większych infekcji. Z pomocą dziecku, a nade wszystko samemu rodzicowi przychodzi elektryczny aspirator do nosa Nasiboo Pro. Produkt łączący wszystko to, co ważne i potrzebne – bezpieczną i regulowaną siłę ssania, sprawdzony medycznie oraz unikalny design. Wszystko w trosce o zdrowie maluszków.

Czy bez sięgnięcia do nowych technologii dziecko będzie wypielęgnowane? Będzie. Ale jak się okazuje, nie o samą wygodę chodzi. Produkty są tak opracowane, by nie tylko wspomóc rodziców w codziennej pielęgnacji, ale również zadbać o zdrowie maluchów.