Reklama

Wśród nich jest odzież, która nie utrudnia ruchów. Umożliwia nieskrępowaną zabawę mimo coraz bardziej wymagającej pogody. Znajdziecie tu obuwie, tak wygodne, jakby go nie było w ogóle na nogach. Kurtki, w których można z iskrą w oku i całą energią zjeżdżać na zjeżdżalni, robić fikołki i huśtać się najwyżej na świecie. Kombinezon, dzięki któremu orzełki na śniegu wyjdą tak, że mucha nie siada. Śpiworek na każdy spacer. I koc z rękawami do zabrania w każdą podróż.

Obuwie dziecięce Attipas na pierwsze i kolejne kroki - kolekcja Two Style. To bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami. Polecane przez polskich ortopedów i fizjoterapeutów. Wysoka jakość użytych materiałów nie zawierają szkodliwych aldehydów, toksycznego plastiku. Oddychająca i antypoślizgowa podeszwa.

Kurtka Miapka Design to autorska marka tworzona z pasją, której flagowym produktem są wyjątkowe kurteczki dla dzieci. Miapkowy patent to wyjątkowo proste rozwiązanie, które rozprawia się z odwiecznym problemem odkrytych plecków. Dzięki zastosowaniu elementu krocznego kurteczka nie podciąga się.

Kombinezon zimowy Gotland, Reima  to zimowy kombinezon dla maluchów marki Reima. Dzięki specjalnemu wykończeniu jest odporny na wodę i zabrudzenia. Doskonale chroni przed wiatrem. Zapewnia komfort, ciepło i bezpieczeństwo podczas pierwszych zimowych przygód.

Seria edukacyjna Czytaj z Albikiem to koncepcja edukacyjna w skład, której wchodzą książki lub puzzle i mówiące pióro Albik. Albik odczytuje zakodowane w książkach treści, dzięki niemu możesz z wybranej książki dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, posłuchać piosenek, dialogów i odgłosów.

Półśpiworek zimowy do spacerówki Beloff w funkcją szybkiego montażu do wózka jest alternatywą dla typowych śpiworków zimowych. Komfortowy dla dzieci do 3 lat. Dla starszych dzieci posłuży jako okrycie na nóżki. Innowacyjny produkt polecany dla mam mobilnych: zajmuje mało miejsca, łatwo montuje się go do wózka, bardzo ciepły - chroni dziecko pod samą szyjkę, z możliwością odkrycia w cieplejsze dni.

Kocyk z rękawami PISZU stworzony dla komfortowych spacerów i podróży. Rękawki pozwalają uwolnić ręce malucha, dzięki czemu może on bawić się, jeść, czy też trzymać ulubionego misia. Kocyk idealny do spacerówek i fotelików samochodowych.

Seria książek Akademia mądrego dziecka. Odkryj przyrodę. Seria trzech kartonowych książek edukacyjnych dla najmłodszych. Jej wyjątkowość polega na efekcie trójwymiarowości – dzięki przezroczystym okienkom na każdej stronie dziecko ma wrażenie, że odbywa podróż w rejon, który poznaje – na wieś, w głąb oceanu czy w śniegach Arktyki.

Moje pierwsze zagadki CzuCzu. Nigdy nie jest za wcześnie na pierwsze zagadki! Ilustracje, pytania i formę nowej serii poręcznych książeczek edukacyjnych dopasowanś do zainteresowań i percepcji maluchów. Pomysłów na wspólną zabawę z Zagadkami CzuCzu jest mnóstwo!

Seria Biblioteczka Montessori to całkiem nowe podejście do edukacji dziecięcej. Znajdziemy w niej nie tylko książki z instrukcjami dla rodziców i nauczycieli, lecz także gotowe do użycia pomoce montessoriańskie: karty, książeczki edukacyjne dla dzieci, miniaturowe flagi, linię czasu.

Karty edukacyjne z pisakiem „ Literki”, „ Szlaczki”, „Cyferki” Aksjomat  zawiera 24 karty z różnymi wzorami szlaczków, cyferkami lub literkami oraz specjalny pisak. Na każdej karcie w powiększonych zeszytowych liniach i kratkach znajdują się różne wzory

Seria kolorowych Smartwatchy Garett Kids. To zegarki z GPS dla dzieci to idealne rozwiązanie, by pogodzić dwie, zdawałoby się, przeciwne sobie rzeczy: troskę o bezpieczeństwo dziecka oraz przyzwolenie na odrobinę samodzielności. Można też zapisać w ich pamięci 4 numery telefonu, żeby dziecko mogło do nas zadzwonić. Albo zadzwonić samemu. 

Na liście rodziców znajdą się także zabawki rozwijające wiedzę. Rozbudzające ciekawość świata. Ćwiczące języki obce.

I pewien zegarek. A w zasadzie smartwatch, który dzwoni do dziecka. Pilnuje go i dba o jego bezpieczeństwo.