Reklama

Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży daje odpowiednią ochronę matce jak i jej nienarodzonemu dziecku przy zapiętych pasach bezpieczeństwa. Dzięki adapterowi pas biodrowy przebiega poniżej nienarodzonego dziecka. Powinien być stosowany już od 2 miesiąca ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego.

Fotelik samochodowy to sprzęt, o który trzeba się zatroszczyć przed terminem porodu. Fotelik należy dopasować do konkretnego samochodu i dużo wcześniej nauczy się prawidłowo montować go w aucie. Uwaga, fotelik może nie pasować do naszego auta !!!

Wózek, z którym możemy przemieszczać się nawet w wąskich, sklepowych uliczkach.

Jeśli planujemy kolejne dziecko, warto wybrać model, który można skonfigurować w różnych wariantach, wożąc w nim jedno lub dwójkę dzieci, dzieci urodzone „rok po roku”, a nawet bliźnięta. We wszystkich konfiguracjach zachowujemy małe rozmiary, bardzo niską wagę i zwrotność wózka pojedynczego.

Wanienka z przewijakiem stoi na stabilnym stelażu, dostosowana do wzrostu rodzica (możliwość regulacji wysokości), z wbudowaną półeczką na akcesoria i uchwyt na ręcznik. Miękki, wygodny przewijak jest integralną częścią mebla.

Jest składana na płasko, świetnie sprawdzi się w małych mieszkaniach.

Krzesełko do karmienia 2w1 to produkt, którego można używać od 6-go miesiąca aż do 5-go roku życia. A to wszystko dzięki specjalnej konstrukcji, która pozwala w prosty i szybki sposób przekształcić krzesełko do karmienia w praktyczne i wygodne krzesło dla starszych dzieci.

Seria zabezpieczeń okien, klamek, drzwi balkonowych

Zabezpieczenie chroni dziecko przed groźnym upadkiem z okna oraz nie pozwala Cię zatrzasnąć gdy jesteś na balkonie, a Twoje dziecko jest po drugiej stronie drzwi. Montaż jest prosty - polega na odkręceniu klamki, umieszczeniu zabezpieczenia i przykręceniu klamki. Kosztuje tylko 35 złotych, nie trzeba wymieniać okien, wystarczy ta nakładka

Śpiworek przedszkolaka sprawdzi się podczas nocowania poza domem, na weekendowej wycieczce oraz w przedszkolu na drzemkach. Da nie tylko ciepło, ale też poczucie bezpieczeństwa i pozwoli na spokojny sen. Śpiworki wykonujemy z miękkiego materiału minky oraz najlepszej jakości bawełny z antyalergiczny.

Rewolucyjna butelka stworzona z zespołem pediatrów, konsultantów ds. laktacji i inżynierów biomedycznych opracowała unikatowy produkt, dzięki któremu pokarm matki zachowuje zdecydowaną większość składników odżywczych oraz właściwości immunologicznych.

Szklana butelka wykonana z najwyższej jakości lekkiego borokrzemowego szkła. Pokryta silikonową warstwą, która chroni butelkę przed odpryśnięciem szkła. Wrażliwa i reagująca na temperaturę. Zmienia kolor, kiedy mleko jest za gorące.

Jednoczęściowy ocieplany kombinezon zimowy dla dzieci i niemowląt pozwala na swobodę poruszania się. Dzieci nie przegrzewają się, ani nie pocą. Stylowy, wygodny i funkcjonalny jednoczęściowy ocieplany kombinezon zimowy dla niemowląt i dzieci z membraną