Reklama

Kiedy nasz maluch jeszcze jeździ w wózku, a liczba zabieranych na spacer gadżetów rośnie, warto się zastanowić nad wyborem odpowiedniego wózka. W tej sytuacji świetnie sprawdzi się kompaktowy i najmniejszy wózek 3w1 Babyzen YOYO, w którym za pomocą odpowiednich adapterów można zamontować fotelik samochodowy, dzięki czemu wszelkie jesienne wypady stają się przyjemnością, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Do takiego fotelika można również w czasie chłodniejszych spacerów założyć piękny i stylowy ocieplacz , który dzięki miękkiej wyściółce z futerka otacza główkę dziecka zapewniając mu ciepło i wygodę, bez potrzeby zakładania mu kurtki czy dodatkowego okrywania dziecka kocykiem.

Kiedy jednak chcemy spędzać jesień bardziej aktywnie, tu idealny będzie Wózek Joggster Lite Sport Plus 16 , w którym dziecko ma naprawdę sporo miejsca, a w chłodniejsze dni można założyć pokrowiec na nóżki  zapinany na suwak błyskawiczny i cieszyć się dalej urokami jesieni.

A może zamiast biegania, pojeździć na desce, przecież jesienią też można uprawiać różne sporty, Mamaboard - dostawka do wózka TFK, to rewelacyjne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy w czasie spacerów też chcą się dobrze bawić.

Również w chłodniejsze dni przyda się coś ciepłego do picia nie tylko dla dziecka, ale również dla rodzica i fajnie, kiedy ten kuper z ciepłą herbatą można gdzieś postawić, a nie trzymać go w dłoniach, to zdecydowanie odgranicza nam możliwość bezpiecznego manewrowania wózkiem.

No tak cały czas mówimy tylko o jednym dziecku, ale co zrobić przy dwójce, kiedy rzeczy zabierane na spacer, zajmują nam już dużo miejsca, a nagle starsze dziecko nie ma już siły dalej biegać. Buddyseat -dodatkowe siedzenie do wózka, w takich sytuacjach sprawdzi się idealnie. Maluszek dalej może smacznie spać w swojej gondoli, a starszak odpocząć w siedzisku, by zebrać siły na kolejne jesienne harce w liściach.

Kiedy już jesteśmy przy wózkach, a wiemy że na dworze robi się chłodniej, warto pomyśleć o ciepłej wkładce do wózka , która zapewni dziecku nie tylko komfort, ale również wsparcie w rozwijaniu układu mięśniowego oraz o milutkich kocykach . Przydante będą również spiworki , dzęki którym bedziemy pogli być pewni, że nasz maluszek nie zmarźnie. Dobrym rozwiązaniem są śpwiorki wielofunkcyjne, które można różnież wykorzystać w czasie jazdy z dzieckiem na rowerze czy na sankach.

Dla rodzica przydatna też będzie mufka do wózka , która ogrzeje zmarznięte ręce, a dodatkowo pozwoli być w ciągłym kontakcie „ze światem” , dzięki przeźroczystemu okienku, w które mieści się  telefon komórkowy oraz wyjście na kabel.

W czasie jesiennych spacerów zwłaszcza rodzicom przydatne będą różnego rodzaju haczyki, uchwyty czy klipsy na torbę lub dodatkowe zakupy czy pomagające przymocować ciepły kocyk w chłodniejsze dni. Jednak, aby móc zabrać ze sobą te wszystkie gadżety dobrze też na takie spacery wyposażyć się w dużą torbę , którą nie tylko będziemy używać w podczas wypadów z dzieckiem, ale taką, która również sprawdzi się przy innych codziennych okazjach. 

I na koniec, aby urozmaicić nasze smacery z dziećmi lub mieć chwilkę dla siebie, aby zająć czymś nasze pociechy warto "ubrać" nasz wózek czy fotelki w pałąki czy łuki z kolorowymi, grającymi zabawkami , które nie tylko zabawią na dłuższy czas dzieci, ale również będą pozytywnie wpływać na ich rozwój.

 Jak widać mamy wiele pomocnych gadżetów, dzięki którym ta jesień będzie naprawdę wyjątkowa.

Zestawienie produktów na jesienny spacer: