Głosowanie

Wybór Rodziców 2017

Konkurs zakończony

Wyniki konkursu dla głosujących już wkrótce.

Nagrody dla głosujących w konkursie

Wózek VICCO Carmel&Grey Adamex

Wózek Vicco CARMEL&GREY: oprócz amortyzowanej osi tylnej wyposażyliśmy w centralny amortyzator z możliwością jego zablokowania.

Fotelik KIDFIX II XP SICT - BLACK SERIES BRITAX RÖMER

KIDFIX II XP SICT to fotelik z wysokim oparciem, który wykracza ponad wszystkie normy prawne z zakresu bezpieczeństwa. System XP-PAD zapewnia starszym dzieciom wyjątkową ochronę przed zderzeniem czołowym. Uchwyt SecureGuard (patent zgłoszony) zapewnia optymalną pozycję pasa biodrowego. A technologia zaawansowanej ochrony przed zderzeniami bocznymi daje innym pasażerom dość miejsca na wygodną podróż. Ten wyjątkowo elastyczny fotelik zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieciom w wieku od 4 do 12 lat.

3 kupony po 100 zł od Tublu

Kupony do zrealizowania w sklepie Tublu - więcej: www.tublu.pl

Roczki Emel- ręcznie produkowane buciki dla dzieci ( w rozm. 18-23) – 2 pary

Roczki Emel – ręcznie produkowane buciki dla dzieci. Opracowane z myślą o maluszkach stawiających pierwsze kroki. Każda para jest wyjątkowa i obdarzona wieczystą gwarancją producenta

3 Zestawy Newborn 3-częściowe od Titot (wzory: Roses Organic, Sand Triangles Organic, Grey Triangles Organic)

Wyprawka dla Maluszka. W zestawie znajdują się papcie, czapka z supełkiem oraz legginsy. W papciach jest wszyta gumka, która zapobiega spadaniu z małej stopy niemowlęcia. Czapka chroni delikatną skórę głowy dziecka od pierwszych dni życia. Produkty wykonane z miękkiej dzianiny. Skład: bawełna organiczna 100%

3 Multifunctional Cover od Titot (wzory: Olive Camo Cover, Pink Camo Cover, Magnolia Flowers Cover)

Titot Cover to praktyczny, wielofunkcyjny produkt dla aktywnej Mamy. Może być wykorzystany jako pokrowiec na fotelik dziecięcy, chusta do dyskretnego karmienia piersią, modny szal dla Mamy lub osłona na wózek sklepowy.
Organizator: Zabawkowicz.pl
Współpraca: Branża Dziecięca Kind + Jugend